Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mám pro vás připraveny dvě cenové varianty léčivé terapie :

1.    Odstranění psychického nebo fyzického (bolesti na těle) problému  (i dlouhotrvajícího, chronického) pomocí :

  uceleného systému 3 metod :   Kin-Nu-Ba                                             (Kineziologie One Brain, Numerologie, Bachova terapie)

léčivé sezení zahrnuje: odblokování pomocí metody Kin-Nu-Ba (Kineziologie One Brain, Numerologie, Bachovy květové terapie), informace, které nám  poskytuje datum narození o našich možnostech a naší povaze. Informace, které nám poskytují "prodělané nemoci'. Energetické zharmonizování meridiánů, svalových okruhů. Pomocí karet s Bachovými symboly odhalíme skryté emoce k danému problému. Dále  nalezneme příčiny vašich problému, bolestí a následně  uvolníme negativní emocionální náboj spojený s danou situací a provedeme  vizualizace budoucnosti,  vysvětlíme si jak vše souvisí s přítomností a  naučím vás samoodblokování stresu a bolesti v přítomnosti. Součástí je namíchání léčebné lahvičky Bachových esencí.  

        VÁŽNĚ NEMOCNÍ LIDÉ :  CENA DOHODOU  

           DOSPĚLÍ :

 • první léčivé   sezení:   1650kč  - délka terapie  2,5h -  3h (cena se týká lidí, kteří navštíví mou poradnu poprvé. Pro vás, kdo jste u mne léčivou terapii již v minulosti někdy absolvovali  je cena  500kč/hodinu za léčivé sezení metodou Kin-NuBa)

(pro toho komu nestačí jedno odblokování, nebo na sobě chce pracovat dále jsem připravila finačně výhodné, následné odbkokování)

 •  další léčivé sezení : 500kč/hodinu  - délka sezení  1h - 1.5h                           

         DĚTI :   na problému začínáme pracovat pomocí Bachovy květové terapie:          cena  400kč (včetně 45min. terapie)

    pokud pracuji  pouze s datem narození dítěte a využívám uceleného systému  tří metod Kin-Nu-Ba :

 • první  léčivé sezení :   850kč  - délka terapie 1,5h - 2h (děti nemusí být přítomny u terapie, pracuji přes rodiče)
   pro děti, kerým na odstranění problému nestačí jedno sezení, je cena:
 • další léčivé sezení :    500kč/hodinu - délka sezení  1h - 1.5h
  _________________________________________________________________________________

2. Odstranění psychického nebo fyzického problému (bolesti na těle)  pomocí   (Kineziologie One Brain a Bachovy terapie) - v tomto sezení není zahrnuta numerologie (nepracuji s informacemi, které nám poskytuje datum narození)

 • první  léčivé  sezení:  1150kč  (děti - 850kč, nemusí být přítomny u terapie)   1,5h - 2h (pro toho komu nestačí jedno odblokování, nebo na sobě chce pracovat dále jsem připravila finačně výhodné, následné odbkokování)  
 • další léčivé  sezení      500kč/hod. (na další sezení stačí 1h - 1,5h)        

léčivé sezení zahrnuje: odblokování pomocí Kineziologie One Brain,Bachovy květové terapie.   Nalezneme příčiny vašich problému, bolestí a následně  uvolníme negativní emocionální náboj spojený s danou situací a provedeme  vizualizace budoucnosti,  vysvětlíme si jak vše souvisí s přítomností a jak na sobě pracovat dále. Součástí je léčebná lahvička bachových esencí.   

___________________________________________________________

 Konzultace    500 kč/ hod.  (délka konzultace dle vaší potřeby)  (součástí konzultace není Kinez. odblokování.Uurčeno pro lidičky, kteří si chtějí popovídat o svém problému a najít pro něj řešení, bez Kineziologického odblokování)

           Konzultace na téma  :

 • " NAŠE NEMOC A JAKÉKOLI BOLESTI" (příčina nemoci i té nejvážnější, jak na nemoci (bolesti) pracovat a co máme prostřednictvým nemoci, bolesti pochopit) 
 •   "JAK NA SOBĚ PRACOVAT"
 •   " NAŠE DĚTI A JAK JE POCHOPIT"
 •   " DĚTI A JEJICH NEMOC - JAK JIM POMOCI V UZDRAVENÍ"      a jakáko-li jiné téma  ( např. vztahy, peníze,sebehodnocení, vztek, podceňování sebe sama, nevěra, syndrom vyhoření atd.....)   
   Pokud budete chtít, tak vám při sezení mohu namíchat 1 lahvičku. Bach. esencí za 150kč 

________________________________________________________________________

           BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE:

 •        Cena jedné lahvičky (30ml), ve které jsou namíchané esence  vybrané na míru, je 400,-Kč  ( včetně konzultace  45min.-v poradně )
 •      Cena jedné lahvičky (30ml) ve které jsou namíchané esence vybrané na míru a zaslané poštou (bez konzultace)   je   320,- kč + 40,- kč poštovné    
 •  Cena jedné lahvičky (30ml), ve které jsou namíchané univerzální Krizové esence, je 230,-    ( při osobním odběru)

     při zaslání namíchané 30ml univerzální Krizové esence poštou je cena namíchané lahvičky   230,-kč  + 40,-kč  poštovné

směs Bach. esencí - „OCHRANNÝ ŠTÍT“ (cena 260,-kč)

TATO SMĚS VÁM ZAJÍSTÍ OCHRANU VLASTNÍHO ENERGETICKÉHO POLE PŘED PŮSOBENÍM ENERGETICKÉHO POLE DRUHÝCH LIDÍ .ČISTÍ NAŠE ENERGETICKÉ POLE  PO PRÁCI, PO PÉČI O DRUHÉ OSOBY (JAK V ZAMĚSTNÁNÍ, TAK V SOUKROMÍ)   

          VELMI VHODNÉ PRO:

 • TERAPEUTY,MASÉRY,KADEŘNÍKY,UČITELE, LÉKAŘE,ZDRAVOTNÍ SESTRY, ZDRAVOTNÍ PERSONÁL, KOSMETIČKY,PRODAVAČKY,ASISTENTY ...atd. (pro každého, kdo přichází do styku s jinou energii v souvislosti se svou profesí) -

         co potřebuji znát:  datum narození dané osoby,dítěte, zvířete
 

 směs Bach. esencí -  „ČIŠTĚNÍ PROSTORU“(cena 260,-kč)

TATO SMĚS ČISTÍ VNITŘNÍ PROSTORY OD NEGATIVNÍ ENERGIE A TUTO ENERGII TRANfSORMUJE   NA ENERGII LÁSKY, POROZUMĚNÍ,TOLERANCE, KOMUNIKACE.KANCELÁŘE,BYTY,DOMY,ČEKÁRNY,UČEBNY,PRODEJNY,ORDINACE,ŠKOLY,ŠKOLKY, SALÓNY (MASÉRSKÉ,KOSMETICKÉ,KADEŘNICKÉ…atd) NEHTOVÁ STUDIA, MÍSTNOSTI URČENÉ PRO JAKOUKOLI TERAPII A SLUŽBY…atd. (pokud proudí pozitivní energii v prodejně ,restauraci, salónu atd., tak k vám zákazníci velmi radí znovu zavítají, jelikož jim u vás bude příjemně. 

Co potřebuji znát: datum narození a adresu místa, které chcete "čistit"

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 252033
Měsíc: 2960
Den: 102