Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK VÉST MALÉ DĚTI V TÉTO DOBĚ

Jak vést malé děti v této době

 MVDr. Simona Müllerová – prosinec 2012

Malé děti neunesou plnou karmickou terapii, jako dospělí, musí se postupovat pomaleji, ale Vyšší síly dobra terapeuta vedou, kam smí. Plán duše má v sobě žit tuto dobu a proto i karmická zátěž duše je přizpůsobena, obvykle menší. Tam, kde je větší karmická zátěž, je spíše genetická a rodinná, se dostává do mnoha situací, která dávají šanci zamyslet se a přehodnotit dosavadní postoje.

Čištění dítěte od karmy a vnitřních bloků probíhá také přes somatizaci, čili rýmy, angíny, a jiné nemoci, které pokud chemicky potlačíte, přejdou na jinou hlubší oblast. Je důležité onemocněné dítě řešit karmicky, psychologicky, nejen antibioticky při potlačující léčbě. Pouze karmickými léky se problém brzy vrátí v silnější formě, neboť narostl čas, problém chce odejít spolu s potlačující předchozí léčbou.

Soustava zvířat a dětí dnes ani klasické léky nesnese. Problémy s trávením, bolesti hlavy (zvíře neřekne), děti běžně do tří let věku vidí astrální bytosti, aury a jiné energetické podoby života, komunikují s nimi. Pokud vám dítě říká – tam někdo je –a vy mu tvrdíte, že není, přestává dítě věřit svým pocitům, svým smyslům a ztrácí důvěru v sebe i v rodiče.

Je to velké zpochybnění dítěte, když mu nevěříte jen proto, že sami nevidíte, nebo sami nevěříte. Není to ani uklidňující říct, že TO NIC NENÍ, že TAM NIC NENÍ, neboť znám to od sebe.

V dospělosti, když to vidím, když vím, že to tam je, vyvoláte ve mně názor, že to nic není. Pocit, že mě nikdo nebere vážně, že jsem na vše sama, že jsem blázen, nemocná a mám se léčit, strachy, který prožívá ten, kdo vidí, když neví, co vidí, je opravdu hrozný.

Proto je potřeba podpořit dítě v tom, že vidí. Říct mu, že JE, že jsou to bytosti hodné i méně hodné, a že ty hodné ho vždy ochrání a i když se bojí, a cosi vidí, ať zavolá andělíčka nebo své ochranné zvíře, třeba zvíře roku, ve kterém je narozené (čínský zvěrokruh) a požádá ho o ochranu.

Rozhodně tyto síly dobra přijdou a budou s dítětem, dítě samo bude vědět, jak se s nimi domluvit. Pokud navštěvují dítě energetické formace, kterých se dítě bojí, nebo má nepříjemný pocit, pak je potřeba promluvit se zkušeným terapeutem a bytost odvést, nebo udělat jiná opatření.

Pokud někdo v rodině pije, nebo když bydlíte vedle hospody, hřbitova, přicházejí pravidelně k vám domů nízkovibrační entity, které zlobí a kazí energie, na ně reagují všichni nějakými emocemi, ale děti a zvířata mnohem více, např. vztekem, pláčem, dítě nechce spát, protože ve spánku duše odlétá, je to její cesta za poznáním a tělo se stává přístupné nízkovibračním a negativním entitám. Toho se dítě, pes bojí a nespí. 

Každopádně dnešní doba bezpodmínečně nutně vyžaduje zcela jiný přístup k projevům dětí. Brát je vážně, nezpochybňovat je tak, jak zpochybňovali nás. Nám říkali: co ty máš za starosti, já se mít jako ty…, ale dítě má stejné starosti jako dospělý, úměrné věku a karmě.

Pro dítě je závažný problém, kam zaparkovat auto, zda se tam vejde a zda dům z kostek nezboří a nezasype figurku, stejně tak je opravdu závazné, že něco cítí, vnímá

S důvěrou přijde k rodiči, který mu nevěří, zpochybní ho, z toho vznikají celoživotní traumata, která pak řešíme na karmických terapiích, ztráta důvěry v sebe, v život, nedůvěra s rodiči, ztráta mimosmyslového vnímání, což běžný člověk nepociťuje, ale mnoho lidí chce léčit a vnímat a nemůže. Téma pochyb a důvěry je každého z nás, a počátky bývají často právě v přístupu rodičů k názoru a projevu malého dítěte.

 
 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< říjen / 2017 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 215823
Měsíc: 3582
Den: 150