Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Když mě v  osloví rodiče s prosbou o pomoc s problémem svého dítěte, jako první variantu volím Bachovu terapii, jelikož pro dítě je velmi stresující naslouchat rozhovoru o svých nedostatcích a trápeníčkách (nemohou se bránit, protože autorita se poslouchat musí – tak sedí, poslouchají a jsou smutnější a smutnější)proto NEMUSÍ BÝT DÍTĚ U TERAPIE PŘÍTOMNO !

cena:  480kč za 60min konzultace - namíchání léčebné lahvičky Bach. esencí je zdarma- (vybranou směs Bach. esencí mohu zaslat poštou cena 350kč+ 60kč poštovné)

Proč se NEočkovat proti chřipce
17.10.2012 01:44
MUDr. Ludmila Eleková
VIDEO"
 Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/mudr-ludmila-elekova-o-chripke-a-ockovani-v-ceskej-televizii-a-dalsie-videa/ 

 ----   MUDr. Ludmila Eleková o chrípke a očkovaní---

NA TOMTO ODKAZU JE K PŘEČTENÍ ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK O CHŘIPCE A VELMI ZAJÍMAVÁ DISKUZE...!

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/proc-se-neockovat-proti-chripce/

Dne 11.X.2012 jsem si užila svých pár sekund slávy na čt24. Redaktor mě téměř přepadl (na rozmyšlenou a přípravu jsem měla necelou hodinu) a sliboval nestříhaný cca 6 minutový rozhovor. Velmi jsem váhala, vím, jak to chodí a nakonec jsem souhlasila hlavně proto, že jsem to viděla jako možnost alespoň zkratkovitě prezentovat odlišný názor. Protože o chřipce a očkování proti ní slyšíme každý rok stále totéž. Nakonec se ukázalo, že schopnost rovnocenně prezentovat protichůdné názory není u našich mainstreamových médií dosud dostatečně rozvinutá. Ministr a vakcinolog dostali každý cca 10 minut, mě sestříhali na pár vět.
Proto využívám internet a písemnou formu, abych dostala mezi lidi, to co jsem chtěla říci.

Pro čtenáře dosud příliš neobeznámené s problematikou očkování budou mé názory extrémní. Předem upozorňuji, že na vše, co tvrdím, mám na rozdíl od zastánců očkování vědecké důkazy. Mnohokrát v historii se ukázalo, že převládající názor není správný.
 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< listopad / 2017 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 219070
Měsíc: 3525
Den: 99