Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

images--8-.jpg Život je nádherný právě proto, že můžeme vždy vše napravit... 

Proč je účinnost Kineziologie One Brain tak vysoká?

Jediná cesta definitivní léčby,  je léčba příčiny. A tou příčinou je stresová zátěž na buněčné úrovni.

 

Když si uvážíme, že nezpracovaná stresová zátěž se nám historicky ukládá do nevědomé a podvědomé části mysli a tento pomyslný ledovec pod hladinou našeho vědomí obsahuje až 90% našich vzpomínek, pak je jasné, že pokud terapeuticky pracujeme na úrovni našeho vědomí, jsme schopni terapeuticky ovlivnit maximálně 10% problému. Jednoduché počty…

Je více než zřejmé, že jako lidé jsme si vytvořili po tisíciletí vzorce myšlení, tedy programy, na základě nichž jednáme, přizpůsobujeme se jim, nahlížíme díky nim na náš život, lidi kolem nás, životní situace…

Spousta z těchto programů je pouhým virem, který napadá naši mysl a nutí nás k chybným rozhodnutím, špatným interpretacím „skutečnosti“, ke strachu a pochybám…

Nejznámější emoce je strach, která vzniká v naší mysli na základě zkušeností a zabývá se budoucnosti.

Jistě jste si mnohokrát položili otázku, co by se mohlo stát kdyby… (doplňte si sami), toto není možné, jelikož… (opět si doplňte), a tak bychom mohli pokračovat dále.

K mnoha změnám, přijetím výzev v našem životě se nikdy neodhodláme, jelikož máme strach. Může se jednat o strach ze změny, selhání, nepřijetí, o strach z reakcí našeho okolí…  ( Jakékoli druhy strachu pomáhám lidem zpracovat pmocí Bachovy květové terapie - s velkým úspěchem)

 Je to, jako kdyby to bylo v nás naprogramováno. Ano, je to v nás naprogramováno.

Naše obrazce ve vzpomínkách nás vedou k určitému chování a ztěžují nám se změnit, začít se chovat jinak. V průběhu času se toto chování a vnější podmínky, které nás obklopují, stanou součástí naší buněčné paměti a je mnohem obtížnější se jich zbavit

.To vše způsobuje, že žijeme sebezničujícím způsobem, v našem těle vytváříme stres, který vede k onemocnění či nemocem.     

Jsou-li naše názory správné, pak jsou správné i naše pocity, myšlenky a činy. Jestliže se však vaše činy, pocity a myšlenky neshodují s tím, co byste chtěli, je to vždy způsobeno tím, že něčemu nevěříte.

Jakmile změníme své názory, automaticky se změní i naše myšlenky, pocity a jednání.

Kineziologie metoda One Brain , dokáže přes Barometr chování a svalový test komunikovat s buněční pamětí těla (jako jediná dokáže najít skutečnou příčinu vašich problémů, potíží a nemocí).

Kineziologií je hodně druhů, ale jediná kineziologie metoda ONE BRAIN (jednotný mozek) pracuje s nefunkčními, sebedestruktivními vzorci chování, které jsme si do mozku (našeho počítače) nainstalovali v dětství.

Dokáže je bezbolestně odhalit a následně přeměnit, protože -  jak napsal Shakespeare -

"Nic není špatné nebo dobré. Všemu dává vlastnosti teprve vaše myšlení."  

  Pokud se daná osoba rozhodne požádat mne o pomoc,tak

  • Kineziologie metoda One Brain, Numerologie, Bachova květová terapie

umožňují osvobodit se od problémů (nemocí) vzniklých ze současných, či minulých  situací.

Během sezení  přistupuji ke každému s úctou a respektem.

Nejsem hodna toho, abych klienta hodnotila, kritizovala a udělovala mu rady do života.

Každého respektuji jako individualitu, pomůžu mu najít vazbu mezi emocemi,(  které mu brání žít radostný plnohodnotný život, plný lásky) a mezi emocemi, které zažíval při různých situacích v minulosti.

Nikdy není pozdě uspořádat si své myšlenky, stanovit si nové priority, poznat své  skutečné hodnoty a smysl života.

Při sezení se zaměříme na vyhledávání a následné odstranění negativních programů (přesvědčení, vzorců, bloků, prostě toho, co člověku způsobuje strach, stud, pocit viny, přesvědčení že se něco nemůže naučit, nebo ve svém životě změnit, neschopnost komunikovat..atd ).

Tato všechna negativní přesvědčení brání člověku realizovat jakékoli změny ve svém životě a žít plnohodnotný, šťastný život  plný lásky.

Máme v sobě programy, nahrané v dětství, tyto programy je třeba "přepsat" a objevit sám sebe.

Jako malí jsme byli neustále s někým porovnávání, kritizování i my sami se neustále porovnáváme, kritizujeme, vyčítáme si.

Je v nás oblak strachu z toho ,co vše neumím nebo nezvládnu, že "to" nedokážu (vztah, práce,uzdravení...). Je čas převzít zodpovědnost za vše, co se mi v životě děje! 

A toto zablokované čeká na uvolnění.

Právě k tomu můžeme využít paměti mozku, který nic nezapomíná, ale ukládá.

Svůj život může každý změnit, přes pochopení událostí z minulosti . Nikdo nejsme obětí svého osudu.

Pro život máme připraveno několik cest a je na nás, kterou v průběhu života zvolíme 

Je třeba najít pravou příčinu nemoci nebo psychické nepohody.
 
Pravá příčina bývá vždy v psychice a nepochopení či nepřijmutí nějakého problému, nebo naopak přijmutí určitého nevhodného vzorce ve vašem životě.
 
Cílem   kineziologie One Brain je uvolnit emoce, energii a změnit negativní a nefunkční nevědomý vzorec.
 
Vytvoří se tak pozitivnější verze zážitku, která  umožní  zakusit nové možnosti a získání svobody volby i ve vztahu ke své minulosti, tak k tomu k čemu nás život předurčuje. 
 
pict_d7dc1aa5_obrazok_citatu_ten_kto_sa_nikdy_nedopustil_chyby_sa_nikdy_nepokusil_o_nieco_nove_albert_einstein_vyrok.jpg

 Jsou to pouze naše pocity a emoce, které určují, zda jsme spokojeni nebo nespokojeni, zda jdeme životem zlehka plni sebevědomí a radosti.

Pomocí svalového  testu a Barometru chování zjistím, skutečné příčiny Vašich problémů (výhodou této metody je, že nemusíme vzpomínat na všechny negativní zážitky ve svém životě, vždy nám vyjde jeden prioritní a ten je příčinou daních obtíží a problémů  v přítomnosti). NEJPODSTATNĚJŠÍ je, že vyřešíme SKUTEČNÉ PŘÍČINY vašich současných potíží. (týká se jakéhokoli tématu v přítomnosti) .     

V žádném případě není cílem vytvořit závislost na terapeutovi.Terapeut funguje pouze jako váš průvodce na cestě k vám samým. Mým cílem není získat stálou klientele, nýbrž klientovi pomoci a následně ho naučit, jak si pomoci sám. 

STRES?

  Stres způsobuje stažení svalů a zablokování energetického proudění na úrovni mozku přes meridiány k jednotlivým orgánům a částem těla.

Důsledkem tohoto zablokování jsou různá psychická a psychosomatická onemocnění, jako je vyčerpání, únava, alergie, astma, deprese, fobie, strachy, úzkost, různé bolesti a podobně.

U dětí může stres zapříčinit poruchy učení, psaní, čtení, hyperaktivitu apod. Díky kineziologii, která sice přímo neléčí a nediagnostikuje, lze odstraněním emocionálního stresu, který byl příčinou nemoci, viditelně zlepšit psychické i fyzické zdraví.

 

   Pokud máte nějaký dotaz, ráda vám ho zodpovím na  ivahkinez@seznam.cz  (termíny schůzek nedomlouvám přes mail. pokud máte zájem , zavolejte na  mob.728944736) 

 

Pomocí svalového testu a Barometru chování získám potřebné informace na vědomé, podvědomé a buněčné úrovni.Mozku – našemu biologickému počítači, můžeme zadat jakoukoli otázku a on nám změnou svalového napětí dá odpověď ANO/NE.                                                        

 Svalový test je velmi šetrná technika. Velmi jemně zatlačím  svou dlaní na mírně předpaženou ruku klienta,abych pomocí biologické zpětné vazby získala odpověď na svou otázku.

Změnou napětí ve svalu dokážu určit emocionální příčinu testovaného problému.Záporná emoce sval oslabí, kladná ho zpevní.

 Naše osobní a individuální minulost se skládá z dlouhé řady událostí, jimž nepřikládáme vždy nějaký význam.

S postupem doby jsme postupně ukryli do  svého podvědomí zklamání, nevraživost, strach či stud, které jsme v životě prožili. Tyto emoce jsou však stále živé a ovlivňují nás.

Odtud plyne mnoho funkčních a bolestivých poruch, jejichž nejistý somatický původ mate lékaře, kteří neví, jak jim čelit.
 
                                                       

  Kineziologie metoda One Brain  umožňuje pomáhat lidem čelit prožitým událostem a pochopit, co se jim jejich prostřednictvím uložilo v těle. 
Samotné korekce se skládají z jednoduchých pohybů a dotyků, případně světelného působení.
Tyto korekce jsou časově nenáročné, jemné a překvapivě účinné. 
Na problému pracujeme v současnosti i v regresi. Procházíme tak celým životem a hledáme negativní emoce, které souvisí s  problémem. ( v žádném případě nejde o hypnózu, vše se děje za plného vědomí klienta)  
  
Často se odhalí pravdy z dětství nebo prenatálního období, které si ani nemůžeme uvědomit. Jindy to jsou záležitosti, které si neradi přiznáváme.

 JE UŽ POUZE NA NÁS, ZDA JSME OCHOTNI PŘIJMOUT SVÉ NEDOSTATKY A PRACOVAT NA JEJICH ODSTRANĚNÍ.

POKUD, ALE NEPŘIJMEME PROBLÉM ZA SVŮJ, TAK SE NÁM JEJ VYŘEŠIT NEPODAŘÍ!!!!!!    

  Tato metoda nám umožní poznat lépe sama sebe a porozumět svým citům a chování. Lze ji použít u lidí různého věku, u těhotných žen i malých dětí.   

 Odblokování u malých dětí, nemocných lidí, starých lidí provádím přes prostředníka (technika odblokování je stejná)

  Pokud si zkopírujete  některé texty z mých stránek , tak pod podmínkou uvedení zdroje

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 252033
Měsíc: 2960
Den: 102