Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Michaelem Tellingerem: Důvěra v elity je v troskách, starý systém se hroutí........

Velmi si vážím důvěry rodičů, kteří mě oslovují ohledně problémů svých dětí... (problémy s učením, nesoustředěnost, hyperaktivita, zapomnětlivost, strachy, úzkosti, agrese, špatné zařazení do kolektivu.....atd. - jakákoli disharmonie..).

stazeny-soubor--17-.jpg

 

Věřte, že na každé disharmonii se dá s úspěchem zapracovat. Jako velké plus spatřuji v tom, že přítomnost dítěte v poradně nevyžaduji.

 Nejhorší je rozebírat před nimi jejich (platí i v rodině!!) "nedostatky, trápení a problémy (bohužel různé nálepky dítě obdrží až po nástupu do školky, školy - jsou to lidi zvenčí, kteří vám dítě "zaškatulkují".. :-(((( ).

10369142_567146513402323_7541886219150114336_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokoli   se stává problémem až když "to" za problém označíme... dejte někomu "nálepku" a on se tak skutečně začne chovat....není to pouze o něm, je to i  váš obraz, který se vám dokazuje !! (kdyby dítě hodinu dělalo různé úkony, tak vy uvidíte zrovna situaci, která  dokazuje onu „nálepku“ – platí u každého, koho si "nějako" zhodnotíte, označíte (např. lajdák, lenoch, grázl, ….atd

Děti harmonizuji pomocí Bachovy květové terapii s předcházející konzultací s jedním rodičem.

Při sezení rodiči vysvětlím potenciál dítěte a jeho vnímání reality, chování ve stresu atd. Pochopitelně vše také souvisí s přístupem dospěláků k dětem a vztahy v rodině.

Děti, narozené po roce 2000 mají úplně jiné vnímání reality. Jsou jako "houbičky" a věřte mi, že se mi "kudla v kapse otvírá", když slyším ony šílené nálepky dysfunkcí  .., ADHD atd.. Ano věřím, že u těchto dětí je velmi náročná výchova ale ony jsou plni temperamentu, zvídavosti a velké upřímnosti . Jejich velkou předností je víra s kterou půjdou za svými ideály a cíli !!!! (Moc jim fandím)

jelikož velmi ráda pracuji i a na problémech zvířat (jakýchkoli - i co se jakéhokoli zdravotního stavu týká), těšila jsem se, co vyroste z mého hafuši, který má velmi temperamentní datum narození... a věřte mi, být Zaky (tak se jmenuje) dítětem, tak má nálepku ADHD, jak vyšitou...- za celý den se nezastaví, každého má rád až tak, že ztrácí pud sebezáchovy a velkým psům leze až do tlamy.                          

                  cimg0038.jpg

008.jpg

     foto:náš milovaný Zaky...

Po povelu, ke mne, na mne chvíli nechápavě kouká než se rozejde... :-). Protože mám na návštěvě další dva hafuši, tak Zakyho ztřeštěnost s úspěchem řeším Bachovými esencemi. Není to o tom, že z něj bude naprosto klidný pes, ale není tak hektický a na povel reaguje hned...

Plno užitečných informací vám předám na základě data narození vašeho dítěte (kde máme veškerý potenciál napsaný i s problémy) a proto mohu na odstranění "potíží, problému" u vašich dětí pracovat i na dálku

dotazy na :  ivahkinez@seznam.cz

                                                                                                    S láskou Iva :-)

 

Rozhovor s Michaelem Tellingerem:Důvěra v elity je v troskách, starý systém se hroutí

Většině dětí se ale dříve či později stane to, že se rodičům, škole a systému podaří změnit jejich myšlení tak, jak je žádoucí. Ty programy na to, co si mají lidi myslet a co ne, jsou ohromně silné. Jak to bylo s vámi?

rsz_img_0841-640x360.jpg

 

Samozřejmě že to zkoušeli a snažili se mi vysvětlit, že to tak určitě není a že se pletu, ale já jsem je nikdy neposlouchal, protože jsem jim nevěřil. Stejně jako tuším, že tady nejsme náhodou, ale na základě svobodného rozhodnutí jako součást nějakého specifického plánu, a předem si vybíráme a vymezujeme svoji životní cestu. Někteří z nás ji objeví, někteří ne. A takhle vznikají všechny ty lidské psychické problémy, psychózy, deprese či šílenství, kdy lidé dělají divné věci a jsou nešťastní. Nedokážou najít smysl života a skončí obrazně řečeno jako otroci, kteří dělají to, co se jim nadiktuje. Zkrátka dělají úplně něco jiného, než dělat mají, a jsou snadno manipulovatelní. Nejsou napojeni na energetický tok a proud života, který by je vedl.

DOPORUČUJI PŘEČÍST  - mluví mi z celé me duše :-)

http://cestyksobe.cz/rozhovor-s-michaelem-tellingerem-duvera-v-elity-je-v-troskach-stary-system-se-hrouti/14105

 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< listopad / 2017 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 219070
Měsíc: 3525
Den: 99