Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poradna pro zvířata -  ŘEŠENÍ JAKÉHOKOLI PROBLÉMU

poradna.jpg

Má pomoc je  určena  všem, kterým  záleží na pohodě a zdraví   domácích miláčků - nenahrazuje lékařské ošetření a vyšetření.

 Ale, velmi dobře se  doplňuje s prací veterinářů, je vhodná při rekonvalescenci, před a po operaci. Při chronických chorobách. U nemocí, které se nedají určit (pejsek vám neřekne, co ho bolí) atd..... jsou možnosti neomezené.

Hlavním cílem mé práce je, nejenom uzdravení zvířete, ale i  vaše pochopení  proč je zrovna váš miláček nemocen....

Období, které mi dalo hodně zkušeností, byla léta strávená ve společnosti domácích mazlíčků v salónu, jehož provoz jsem zahájila v roce 2002. Devět let jsem pečovala nejenom o jejich vzhled, ale co mne nejvíce zajímalo a naplňovalo  bylo úspěšné řešení  jejich psychických a zdravotních problémů.

Během této doby jsem vystudovala  9.stupňů Kineziologii One Brain, Bachovu květovou terapii  a celkově mě začaly zajímat příčiny nemocí a psychických problémů jak u lidí, tak zvířat. V roce 2006 jsem  otevřela poradnu  , v které  řeším  psychické a fyzické potíže u dětí,  dospělých a zvířat . 

Předávám dále pár krásných vět, které mi mluví z duše :

"Děkuji  za lásku všech zvířat, které nás obklopují. Děkuji, že jsou součástí našeho světa. Děkuji, že jejich lásku můžeme vnímat, přijímat a že nás léčí. Prosím  z celého srdce, aby co nejvíce lidí pochopilo, že zvířata prožívají emoce podobně jako my. Zvířata trpí, když ztratí někoho blízkého. Radují se ze setkání, cítí bolest, strach a nebezpečí. Cítí smrt, vnímají  energie. Prosím z celého srdce, aby tuto pravdu pochopilo, co nejvíce lidí "

cimg0184.jpg  Zaky + Eda

                                      vzpomínka na Belinku

                         Obrazek 

Pokud má Vaše zvířátko potíže psychické,nemoci, tak je Bachova terapie + aplikace Lavyl produktů  nejjednodušší a velmi rychle působící způsob pomoci.                                                                                                         

Máte-li zájem, tak Vám mohu namíchanou léčebnou lahvičku s vybranou  směsí Bachových esencí  zaslat poštou. Od Vás potřebuji popsat problém a chování vašeho zvířátka (pokud znáte, tak datum narození)

Esence je potřeba každému jedinci míchat tzv. „na tělo“

Na stejný problém nemusí účinkovat stejné esence.

Vhodné Bachovy esence ve formě kapek namíchám po:

  •   osobní konzultaci (není nutná přítomnost  zvířete)  
  •  "mailový" rozhovor na :       ivahkinez@seznam.cz

 

Bachova terapie + aplikace Lavyl produktů (sprej) se mi osvědčily, jako velmi vhodná terapie pro zvířata, nemají předsudky a mysl plnou zbytečných úvah.Na terapii reagují bezprostředně, jsou upřímná a přirozená

Problémy, které trápí vás a vašeho mazlíčka se podaří buď zcela vyřešit, nebo alespoň zmírnit. A není rozhodující zda se jedná o mnoholetý problém a nebo záležitost novou.Někdy jsou výsledky vidět po několika dnech, někdy to trvá déle.

  Velmi dobré zkušeností mám při léčení ekzému, alergii, zánětů uší, epileptických záchvatů, zánětu ledvin, močového měchýře ...atd.

                         vzpomínka na Belinku a Badýška                                               

Obrazek

  U zvířat je velkou změnou, změna životních podmínek v souvislosti se stěhováním, výměnou koberce, nábytku, změnou naší pracovní doby, pobyt v psím hotelu, pobyt u příbuzných.Problematické chování u pejska často vzniká při rozepřích v rodinách, rozvodech, při úmrtí člena rodiny, příchodu nového člena do rodiny, ztráta nebo změna majitele.Příchod nového zvířecího kamaráda do rodiny.

  •   Stres vzniká u zvířat, na které majitel nevědomky přenáší svou úzkost, nervozitu
  •   Změna chování nastává u zvířat, která zažila úraz, nehodu, museli být hospitalizovány.
  •   Bachova terapie je vhodná pro pejsky z útulku, nalezené, zatoulané, problém při cestování (zvracení, slintání, klepání se))
  •   Jsou velmi vhodné na posílení organismu před a po operaci, před porodem, po porodu
  •   Zklidňují paniku,různé druhy strachu, zlomyslnost, fobie, značkování, teritoriální chování.
  •   nechtějí zůstávat sami doma- štěkají, dožadují se pozornosti, škrábou, ničí věci, žárlí na nového člena rodiny(dítě, zvíře, partner)  odchod milovaného člena rodiny (úmrtí, stěhování,rozvod,škola),
  •    neschopnost něco se naučit, neposlušnost, kožní problémy, vykusování chlupů, 
 
     Pohodář Eda
cimg0002.jpg
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dávkování a užívání :

Bachovy kapky nelze předávkovat a vyšší dávkování nezpůsobuje rychlejší nástup nebo zvyšování účinku

 Bachovy esence účinkují na všechny živé organismy, proto se využívají k léčbě lidí, včetně malých dětí a těhotných žen, u zvířat (včetně rybiček), jsou vyzkoušeny i v péči o rostliny

  Jedná se o ucelený systém 38 květových esencí (+1 krizové). Tyto esence (ve formě kapek) se připravují z květů planě rostoucích rostli, stromů a keřů. Působí na emocionální faktory, které často bývají nejenom příčinou nemocí, ale překážkou fyzického léčení

  UŽÍVÁNÍ:

4 kapky 4x denně ze zásobní lahvičky mohou být podávány přímo do úst zvířete nebo rozetřeny kolem nosu. Mohou se nakapat do vody, mléka nebo jiné tekutiny, kterou zvíře v průběhu dne upíjí. Tekutina může být i teplá.

KOUPELE A OMÝVÁNÍ:

  Při kožních problémech (ekzém,alergie,vyrážka,kousnutí hmyzem,plísně atd.) je vhodné koupat nebo omývat zvíře ve vodě, do které přidáte 6 kapek esencí ze zásobní lahvičky.

Každý člověk (zvíře) je jiný a hlavně důvody jeho myšlení a projevů jsou různé.

  Bachovy esence je potřeba každému jedinci míchat tzv. „na tělo“

 Tato terapie nenahrazuje lékařské vyšetření a ošetření. 

 
 

Náhledy fotografií ze složky pohodář Eda

 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< listopad / 2017 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 219071
Měsíc: 3525
Den: 99