Jdi na obsah Jdi na menu
 


     tak vás při dvouhodinové terapii nemohu naučit, jak sám sobě pomoci v každodenním životě..

Ať se snažím sebevíc, tak vám při  2hodinového sezení  nezvládnu  vysvětlit   souvislosti mezi datem narození, myšlenkovými návyky a Vašimi problémy, nemocemi a vůbec celkovou spokojeností v  životě,(proto jsem se rozhodla, pořádat kurzy, semináře v Pardubicích, u mne v poradně - Poradna pro zdraví v 21. století) kde se budeme (mimo jiné), tímto tématem zabývat. A hlavně Vás chci naučit, jak jednoduše odblokovat sám sebe.

                                          Náplň kurzů:. Všechny konflikty, bolesti a nemoci, , jsou pouze odrazem našich nevyřešených vnitřních konfliktů. Naším úkolem je, stále více poznávat tvůrčí sílu v sobě a naučit se tuto sílu také využívat a řídit ve správných kolejích. A to především znamená připravenost na sobě pracovat a zvyšovat si svou energii.
 

  Chcete se zbavit nemocí, fyzického napětí a pustit zbytečné starosti z hlavy?  Během kurzu porozumíte vzniku stresu a jeho působení. naučíte se osvědčené cviky a postupy pro jeho zvládání.     Ukážeme Vám spojení mezi  emocemi a nemocí nebo bolestí určité části těla.    

Téma:  „Získáte“ zpět to, co Vám umožní zažívat zdraví, lásku a harmonii v životě  (získat zpět můžete : sebevědomí, rozhodnost, jednotu, nadšení, lásku k sobě, toleranci,radost  a, co hlavně, dozvíte se , jak si navrátit zpět své zdraví...)  

Naučíme se, jak se vypořádat s každodenním stresem (jednoduché sebeodblokování) Vysvětlím vám proč odpouštět a jak odpouštět

.

 

 

 Další téma : Informace, které nám poskytuje datum narození,  

 Počet míst:  5 lidiček.

Sebou si vezměte  blok,propisku,přezůvky.

Sváču sebou - není polední pauza

 

 

 

  

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 270510
Měsíc: 3258
Den: 145