Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Seminář .Sebetrénink/koučink - Poznej a žij sám sbe

(Monika, 11. 1. 2019 8:12)

Ahoj Ivo,

píšu až teď, protože ti chci napsat dlouhodobější zpětnou vazbu po semináři, která mi moc dělá radost :-).

Po semináři na konci listopadu pro mě začalo dost vyčerpávající období. Dala jsem výpověď ve své staré práci, (o čemž jsem už vyprávěla na semináři), zaskakovala dva nové kolegy a dodělávala resty. Kdyby se dalo předávkovat bachovkama, tak už mam otravu :-). Myslela jsem na všechny techniky, které jsi nám při semináři přiblížila a pravidelně využívala svoji kotvu a usmívala se v autě při jízdě do práce, abych přijela s dobrou náladou :-). Musím říct, ze nebýt předtím na semináři, tak se sotva plazím po zemi.

To nejdůležitější ale je, ze jsi mi při semináři vyhnala z hlavy představu, ze změnou práce budu automaticky šťastnější. Jsem ti vděčná, ze jsi mi pomohla si to uvědomit. Čím déle po semináři a čím déle si opakuji, ze nemá cenu si dělat stresy a napětí v tele, čím vice se snažím, otevřít se lidem a hlavně byt sama k sobe upřimná (připustit si sama sobe slabé stránky a mít je na sobe rada nebo je aspoň lepe tolerovat:-)), tím více se cítím byt lehči a šťastnější.

V nové práci jsem teď byla sice jen pět dni, ale musím říct, ze se tam cítím super a je to nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Cítím to jako možnost začít znovu od začátku a všechno brát s větší lehkosti a nadhledem. Snad mi to vydrží ;-).

Viděla jsem, ze plánuješ zanedlouho další seminář. Přeji ti mnoho úspěchů a ještě hodně takových seminářů do budoucna, abys mohla odlehčit zase i dalším lidem nebo je nechala o jejich nastaveni k životu alespoň jeden den poctivě přemýšlet a věnovat se sobe samým.Měj se krásné a snad zase někdy, Monika

Seminář - Poznej a žij sám sebe

(Zuzka, 27. 11. 2018 16:39)

Ahoj Ivi,
seminář byl super, moc jsem si ho užila. Tvé rady, to, co bylo psáno v kartách je až neuvěřitelné.... Dokud člověk nezažije, neumí si hodně svých myšlenek uvědomit, urovnat. Vlastně jsem se v průběhu hodně zamýšlela. Hlavně nad tím, co chci, jak to chci a že s tím, proč jsem k tobě přišla, se mi jenom utvrdilo.
Někdy člověk musí být sobecký, aby zažil své štěstí a to se musím naučit. Mít ráda sama sebe, říct NE, když vím, že mi to jen ublíží a to se musí naučit i mé okolí.
Je zvláštní jaké "náhody" nás potkávají.
Celá sobota mi hodně dala, ať setkání s tebou, jinými, velmi příjemnými lidmi :-) .
Děkuji za tu příležitost.
Přeji hezké dny a mnoho spokojených lidiček. Zuzka

Poděkování

(Eva, 9. 10. 2018 11:56)

Dobrý den paní Hemská,děkuji Vám za pomoc při prodeji domu, který se dlouho nemohl prodat. Po odblokování mé závislosti (nevědomé) na tomto domě, se do roka prodal. Moc děkuji.
Eva

Poděkování

(Elen, 17. 4. 2018 12:05)

Milá paní Hemská,chci Vám poděkovat za včerejši setkání s Vámi. Díky Vám mám poprvé v životě pocit, že jsem jedinečná. :-) Děkuji. Elen

Poděkování

(Lenka Georgievová, 8. 4. 2018 10:11)

Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat. Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál. Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě "nezapadal". Po spolupráci s Vámi a také díky Bachovým esencím u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný! Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá či váhá a v srdci ví, že chce víc než se nechat vmanipulovat do obvyklého školského, lékařského či podobného systému, což není dobrá první volba, zvláště nejde-li o život jako takový. Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny. Lenka Georgievová

Opět jste nám pomohla

(R., 28. 3. 2018 18:16)

Už jste nám pomohla s naším pejskem.......
Naše šestiletá kočička měla problémy s ledvinami,
před měsícem jak byly ty velké mrazy, tak asi někde uvízla, vymrzla, byla dehydratovaná a musela být 5 dní na veterině, byla apatická, nejedla..., přestaly ji fungovat ledviny, dali nám ji dohromady s tím, že nevědí nakolik se funkce ledvin obnovila...,
méně jedla, byla zesláblá, plachá, ven vůbec nechodila,přišla mi i hodně vystresovaná(máme od loňského léta pejska)

4 dny po terapii kočička ZAČALA CHODIT VEN, VÍCE BAŠTÍ A CELKOVĚ JE KLIDNĚJŠÍ..

super!děkujeme!

Jedno velké díky

(Eli, 27. 1. 2018 16:29)

Dobry den. Paní Hemská, byla jsem u vás víc jak před rokem a byl to hrozně silný zážitek. Když se mi ty negativní věci vrací, tak si vždy vzpomenu a je mi hned lépe. Chci moc poděkovat,že jste mě nasměrovala a otevřela oči. Ty rodinné vzorce jsou pravdivé a pracuji na tom, každý den abych tu linii upravila tak, aby mé dcery mohly říct byly jsme šťastné. Jedno velké díky ❤ Eli

Stydlivost, nedostatek sebedůvěry při prezentaci

(Karolína, 26. 1. 2018 11:08)

Mým problémem byla stydlivost a nedostatek sebevědomí.

Nyní : sebevědomí šlo nahoru už po 2 týdnech.

Dříve : při zátěži ve škole mne bolela hlava, musela jsem si vzít ibalgin. Dále nesnesitelná bolest za krkem a silné zažívací problémy. Minimálně jsem jedla a zvracela.

Nyní : ustoupily bolesti a nejsou ani pocity na zvracení.

Ve škole jsem se stala členkou pracovní skupiny. Zlepšila se má prezentace. Už na první schůzce jsem byla aktivní, nebála se prezentovat své názory.
Dřív bych seděla jako pecka a při své prezentaci zčervenala. Teď jsem si prezentaci užívala i bez staženého krku :-)

Těším se na změny po další terapii :-).

Děkuji Karolína


Krásný rok 2018

(L., 3. 1. 2018 10:43)

Chtěla jsem vám do nového roku popřát jen dobré a za vše poděkovat.
Jsem moc ráda, že jsem se s vámi mohla potkat a řešit věci, které mne velmi bolely a na začátku připadaly neřešitelné.
Člověk na konci roku bilancuje a musím říct, že ač to bylo velmi těžké a bolestivé, tento rok přinesl i pozitiva, které jsem díky vám byla schopna vidět.

Mějte se fajn. L.

Dík

(Petra, 31. 10. 2017 9:28)

Ahoj Ivčo,

seminář byl bezvadný, krásná a uvolněná atmosféra.. Tvé napojení je úžasné !!

Je mi fajn i po semináři..

A díky za inspiraci...

Hezký den přeji, Petra

Všem vám moc děkuji ... :-)

(Iva Hemská, 31. 10. 2017 8:24)

Všem vám děkuji za krásné příspěvky, které mě utvrzují v tom, že má práce má význam.
Jsem ráda, že jste mi dali důvěru, pomoci vám otevřít oči, srdíčko, srovnat si to v "hlavě" a uvědomit si, že za štěstím a zdravím se nemusíme plahočit. Stačí si znovu uvědomit ( v dětství jsme moc dobře věděli) "KDO VLASTNĚ JSEM A KAM CHCI JÍT".
Ještě jednou Vám všem děkuji za krásné prožitky, jak v poradně, tak při seminářích :-)

S láskou Iva

Zadrhávání v řeči

(Šárka, 9. 10. 2017 11:57)

Po terapii u vás se můj pohled na syna se hodně změnil. Dříve jsem ho vnímala jako uťápnutého, aby se mu nikdo nesmál a litovala jsem ho.
Dělalo mi problém vzít ho jako sebevědomého, šikovného.
Po první terapii je syn sebejistější, velmi dobře se s ním domluvím. Dříve se hodně vztekal.
Zadrhávání je daleko slabší než bylo před terapií. Je trpělivější, hned nevybouchne.
U vás jsem pochopila souvislosti mezi synovým zadrháváním a mým vnímání jeho.

Šárka

Jsem šťastná

(Katka, 9. 10. 2017 11:22)

Nevěřila jsem, že může vyrovnání se s rodinou spustit, tak rychlé změny v mém životě.
V rodinné firmě jsem dala výpověď. Naši s tím nesouhlasí, manipulují se mnou, vyčítají, ale já si jdu za svým.
Kde, ale nastala největší změna je rozjetí mé vytoužené práce - e-shop. Lidé začali více kupovat a píší mi samé kladné recenze. Jsem šťastná :-)

Na začátku první terapie jste se mě ptala zda chci pracovat na urovnání vztahu s rodiči či na tématu podnikání. Jako první mě napadla práce. Vysvětlila jste mi, jak se neurovnané vztahy s rodiči odráží na našem životě v přítomnosti a měla jste pravdu.
děkuji za otevření očí.. :-) Katka

zlepšení

(Andrea, 25. 9. 2017 9:42)

Zpětná vazba od 17 leté klientky, která řeší své sebevědomí a pochopení sebe sama.

Ve škole byla šikanovaná.

Po druhé terapii :

Jsem klidná, své požadavky se nebojím prezentovat. Daleko více si věřím. Dokonce jsem se zlepšila v tělocviku. Ve šplhu jsem bezkonkurenčně první a ve skoku do dálky jsem se zlepšila o 20 cm. Mám z toho velkou radost.

Děkuji, že díky vám nacházím cestu k sobě. Andrea

Děkuji

(Žeňa, 24. 9. 2017 20:06)

Ahoj Ivo,
moc Vám děkuji za pomoc mé vnučce,která se za 3 měsíce dokázala zbavit traumat a doslova rozsvítit.Bez Vaší pomocí by to,ale takhle lehce nezvládla. Svět je opravdu krásnější,když víme,že v něm chodívá člověk jako vy. Ž.

Děkuji, už se těším na příště

(Blanka, 23. 6. 2017 17:30)

Včera jsem měla s manželem šeredný výstup. Ani srdce se mi nezachvělo a ani mě nepíchalo a nebolelo. Dříve bych se hroutila. Děkuji, je to pro mne velký posun. Už vím, že vše mohu zvládnout a to je pro mne důležité. Blanka

děkuji

(Gabina, 12. 6. 2017 8:49)

Ahoj Ivo, děkuji za pomoc, kterou jsem u tebe našla.
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala a vím, že je jen otázkou času, než se zase potkáme. Svět je hezčí, když vím, že po něm chodíváš.

Gábina

Děkuji

(A.K, 3. 6. 2017 7:24)

Paní Hemská děkuji ,
návštěva u Vás mě moc pomohla, děkuji za váš přístup. Můj život se výrazně zlepšil.
A.K

Zlepšení zdravotního stavu

(AS, 24. 5. 2017 8:11)

Paní Hemská,

děkuji za pomoc při řešení mého zdravotního stavu a musím se pochlubit,že jsem se koncem března podrobila stimulaci mozku.

Na druhý pokus to vyšlo a já jsem znovu ožila. Kdo problémy parkinsonika nepoznal, ten to nepochopí. Je to zázrak!!! AS

Super jízda po semináři

(Jana, 23. 5. 2017 10:39)

Ahoj Ivo, musím se s tebou podělit o moji radost.

Do pohybu od semináře(po 14 dnech) se dalo :
Vnitřní zloba, co byla pozvolna odchází, přestávám se zaobírat tím, co bylo, co nemohu teďkom změnit a soustředím se na to, co je.

Přineslo mi :
Mám lepší vztah s nevěstou, velmi se mi zlepšil vztah s prostřední dcerou a začíná mi to nosit peníze do firmy. Na účet mi přišla velká částka od neplatičů, které mi už dlouho dluží .

Nestačím se divit, jak se rychle všechno uvolňuje a jak to spolu souvisí (myslím zlobu a peníze).

Moc díky Jana


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující » 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 263001
Měsíc: 3435
Den: 96