Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ivca.jpg

 

 

 

Vše je v tvé hlavě.  Jsme to MY, kdo rozhoduje o tom, na co zaměříme svou pozornost, a tak této možnosti volby začněme využívat.

 

 

Při terapii vám pomohu pochopit , odnaučit  a ukázat , že nemusí být vše tak, jak někdo řekl. Začnete si tvořit  svůj život právě takový, jaký si přejeme mít, s novým, radostnějším vnímáním světa kolem nás.

 Pro mne je důležité  zabývat se reálným životem, vztahy, konkrétními životními situacemi, prací. 

 

Duchovní bytí je určitě potřebou každého člověka a k životu neoddělitelně patří. Nicméně nejsem přítelem ezoterického ,,létání”.

 

Při mé práci s klienty i během seminářů se zaměřuji na realitu (žádné minulé životy) , především na vidění a schopnost přijetí toho, co je , tak jak to je “ a na nalézání rovnováhy v jejich životních situacích a v nich samých. 

 

Připomínám známý fakt, že vliv máme jen sami na sebe. Pokud si myslíme, že za naši situaci může někdo jiný nebo prostředí, ve kterém jsme, jsme v podstatě bezmocní, protože druhé nezměníme. A i když nás okolí samozřejmě ovlivňuje, mnohdy zásadním způsobem, vyplatí se zaměřit sami na sebe.

 

Díky mým zkušenostem z dlouholeté praxe (od roku 2006) považuji  jednu z metod, které při terapii využívám -kineziologi One Brain - metoda nekonečných možností  (když je dobře vedena) jako jednu z nejrychlejších a nejúčinnějších metod, pomocí které můžeme vědomě zjistit, odstranit a pochopit příčiny problémů, potíží, jenž nás provázejí životem a způsobují  špatný psychický a zdravotní stav.

 

Co s klienty řeším?

Klienti za mnou obvykle přicházejí ve chvíli, kdy potřebují sami něco změnit, nebo kdy potřebují podporu během klíčových životních změn.

 

Témata, která  řešíme jsou celková nespokojenost v životě, jeho přehodnocování a potřeba ho výrazněji změnit.

Dále jsou to pocity bezmoci, frustrace, hněvu, strachu, které nám brání uchopit život do svých vlastních rukou.

 

Řešíme  témata,  jako  vztahy (manželské, mimomanželské, rodinné, v zaměstnání) sebevědomí, mužnost nebo ženskost, potřeba usmířit se s rodiči či naopak dětmi, boj s nemocí, ale také pracovní záležitosti a kariérní změny.

 

Velká část klientů však nakonec, ve svém důsledku, hledá sama sebe, protože právě sebe, svoji vlastní podstatu, kdesi po cestě životem ztratili.

Dlouho  žili dle přesvědčení jiných, řízeni scénáři, co jim do jejich nevědomí vepsali ostatní (prarodiče, rodiče, vychovatelé, učitelé), až zjistili, že tato  cesta pro ně správná není. Uvědomili si, že právě teď je vhodná doba svůj postoj k životu změnit.  

 

"Nic není špatné nebo dobré. Všemu dává vlastnosti teprve vaše myšlení." William Shakespeare

 

Chtějí změnu tady a teď, ale pocity viny, bezmoc, strach i chybějící odstup jim často zabraňují ji dosáhnout.

 

Chodí ke mně klienti  jakéhokoli věku, od studentů až po lidi, co už mají vnoučata, muži i ženy. Těhotné ženy, za miminka a děti jejich rodiče. Nic zvláštního není na  příchodu babičky nebo dědečka, kteří řeší problémy svých vnoučat.

 

To, co klient dělá nebo udělal ani to, kolik mu je let, není vůbec podstatné. Důležité je to, že teď chce něco změnit, že teď už mu něco nevyhovuje anebo něco vidí už jinak, s odstupem.

 

V každém z nás dříme talent a schopnosti, chybou je, že si vytváříme vlastní zábrany a bloky. Terapie pomocí více metod + Kvantové léčení je začátek vaší cesty, jak se stát svobodným, úspěšným a kreativním člověkem, plným energie a života.

 

cil.jpg

 

 Mým cílem je pomoci vám a vašim dětem s vyřešením jakéhokoli problému, Pomohu vám pochopit sebe, své děti a vyřešit vše, co vás v životě brzdí a smutek a nemoci způsobuje. Naleznete sami sebe a smysl svého života.

 

Získáte zpět sebedůvěru, vyvážíte klady a zápory vaší osobnosti a začnete využit svého pozitivního potenciálu, který v sobě každý máme.

 

V poslední době stále více lidí každého věku hledá odpovědi na otázky typu kam jdu, co zde mám udělat, jaký to má všechno smysl?

 • Co mám dělat, abych se cítil spokojený, šťastný, naplněný, vyrovnaný.
 • Abych cítil vnitřní klid a žil v harmonii s okolím i sám se sebou.
 • Proč se mi to nedaří?
 • Proč pociťuji napětí, stres, úzkost?

Pokud i Vy cítíte podobné otázky ve svém nitru, kontaktujte mne. Spolu se podíváme na možné příčiny a nalezneme návrhy na řešení. Jsem zde pro vás jako terapeut, kouč, motivátor.

 

 Pokud  máte pochyby o své osobě/jedinečnosti, přestanete se srovnávat s tím co je vně  a konečně objevíte a plně uchopíte to, co je uvnitř každého z vás – úplně každý v sobě nosíme poklad/dar/originalitu.

 

images--1-.jpgArial

 

V našem mozku je uloženo jen několik napevno daných vloh, všechny ostatní formuje okolí a naše chování. My sami máme obrovský vliv na své myšlení a jednání za předpokladu, že víme, jak můžeme mozek ovlivnit.

 

Tím nejdůležitějším postojem je ten, který má člověk uložen v podvědomí, nikoliv ten, který vysloví nahlas a kterého si je plně vědom.

 

Není výjimkou, že vědomé myšlenky (námi vysloveny) se ve skutečnosti vůbec neshodují s tím, co je uložené v hloubce našeho podvědomí. (To znamená, že ve skutečnosti nevěříme tomu, co chceme.. )

 

Pomocí systému metod  můžeme řešit všechna životní témata (+ nemoci), která se neodehrávají dle vašich představ

 • Numerologie - z psychologického hlediska (nejde o vykládání budoucnosti :-)) - Pochopíš sebe.
 • Kineziologie One Brain – metoda NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ - najdeme a odstraníme, naladíme
 • Bachova květová terapie -  emoční zastabilizování v přítomnosti.
 • Emoční vzorce chování najdeme a přepíšeme staré nevhodné Emoční vzorce chování, které ovlivňují naše chování v přítomnosti a blokují nám žít plnohodnotnou,  šťastnou budoucnost.
 • Kvantové léčení, harmonizace - urychluje zpracování negativních emocí

 Každá z metod hraje v celkové systému velmi důležitou roli  – v tomto se má práce v kineziologické poradně podstatně liší od lidí, kteří pracují „pouze“ s kineziologií One Brain (tím jejich práci nechci v žádném případě snižovat ). Velmi důležité je pochopit sám sebe, své nadání, schopnosti, chování ve stresu atd. 

 

Jak pracuji ?                   

 • Práce s nemocí a numerologií -  na základě data narození a prožitých nemocí v dětství vám pomohu pochopit příčinu vašich nezdarů, potížích ve vztazích, nedostatek financí, nespokojenosti v životě, psychických i fyzických potíží, které vás trápí v přítomnosti (včetně nejvážnějších chorob).
 •  

Pomohu vám pochopit proč máte nemoci v přítomnosti a jak si je vyléčit... "Vše souvisí se vším". Člověk stůně, protože se nechápe.. ​

Pomohu vám pochopit vaše vnímání reality, chování ve stresu, dary, "nedary",  možnosti seberealizace..

 

 • Kineziologie metoda One Brain - metoda NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ  

 Najdeme skutečnou příčinu psychického a fyzického problému, jelikož všechny nemoci jsou psychosomatického rázu (vše je otázka naší hlavy a našich vytvořených programů)

 

Odblokování minulosti může dokonce zaktivovat schopnosti a nadání, které jsme v sobě dosud popírali. Fyzicky ani mentálně se nezmění nic, dokud se nezmění náš systém přesvědčení​.

 

Formou bolesti (na psychické i fyzické úrovni) , nemoci, úrazů, nepříjemných životních situací nám tělo sděluje :

"Už se sebou něco dělej, držíš v sobě hodně popírání a nezpracovaných emocí a nežiješ život podle svých schopností a možností!"

A naše tělo je tak chytré, že nám způsobem jemu vlastním prozradí, co nezpracované v sobě máme a to formou bolestí na určité části těla nebo nemocí.

Na nemoci a bolesti si "zakládáme" delší dobu .. A jde o energetickou nerovnováhu, způsobenou nezpracovanými emocemi.

 

 • Emoční vzorce chování  

najdeme a přepíšeme staré nevhodné Emoční vzorce chování, které ovlivňují naše chování v přítomnosti a blokují nám žít plnohodnotnou,  šťastnou budoucnost.

 

 • Bachova květová terapie

Pomáhá nám v přítomnosti „rozpouštět“ naše negativní emoce (např. zlobu, nenávist, perfekcionismu, všechny druhy strachu, nízké sebevědomí atd,), která  způsobují nemoci a potíže jakéhokoli charakteru a zabraňují  našemu uzdravování ( pamatujme, že emoce jsou všemu nadřazeny)

Potřebujete-li pomoci s řešením jakékoli životní situace nebo zdravotními problémy, ozvěte se mi na 728944736  (cestou písemnou termíny terapií nedomlouvám)

Po - Čt     9h - 17h         Pá    9h - 15h  

Nemůžete-li se dovolat, kontaktujte mě později (právě probíhá terapie).                                                   

 

Moudrost jedné staré ženy :

Nebolí tě záda, ale váha, kterou na nich nosíš. Nebolí tě oči, ale nespravedlnost, kterou jimi vidíš. Nebolí tě hlava, ale myšlenky, které v ní máš. Nebolí tě hrdlo, ale nevyřčené slova z něj. Nebolí tě žaludek, ale to, co nemůžeš strávit. Nebolí tě játra, ale hněv, který se v nich nahromadí. Nebolí tě srdce, ale nedostatek lásky v něm heart

 

Abecední seznam většiny známých onemocnění, které můžeme pomocí systému metod (Numerologie, kineziologie One Brain, Bachovy terapie, Emoční vzorce chování, + Kvantová harmonizace ze svého žití odstranit  najdete zde : 

http://ceskozdrave.cz/velky-abecedni-seznam-vetsina-onemocneni-duchovni-priciny-top/

 

Nebudu nikoho měnit, "pouze" pochopíme sami sebe,odstraníme bolestivé vzpomínky a zážitky, návyky, zlozvyky atd. 

                     syn.jpg

Pro lidičky, kteří se obávají přijít do poradny, jelikož se jim z nějakého důvodu nechce hovořit o svých zkušenostech, zážitcích, momentálních bolístkách, mám uklidňující zprávu :

 

"Pokud se vám nechce (z jakéhokoli důvodu)nemusíte mi vyprávět trable vašeho současného života, nemusíte mi sdělovat jaké máte vztahy a s kým, na koho jste rozzlobeni, nemusíte mi popisovat vaše strastiplné příběhy.  

 

   Pro  zpracování a vyřešení vašich potíží mi postačí:

 • Vaše datum narození.
 • Pocity na fyzickém těle (nemoci a fyzické problémy).
 • Popis emocí a pocitů, které prožíváte v souvislosti s daným problémem  ( např. strach, hněv, apatie, rezignace, pocit opuštěnosti,  pocit méněcennosti,atd..).

stesticko.jpg

Mozek vidí, to co chce vidět.

Vše vychází z nás. Nejsou vnější události a až potom naše hodnocení. Je to vše obráceně.

My si vytváříme vnější realitu Nejdůležitější je , jak jsme naladěni, jaké máme pocity a podle toho vnímáme své okolí a hodnotíme vzniklé situace.

 

Za každým problémem v přítomnosti, který se týká vztahů, financí, zaměstnání, zdraví (vše čeho se vám v životě nedostává) se skrývá zranění emocionálního srdíčka v dětství.

 

Dobrá zpráva pro všechny,kteří se rozhodli své staré KŘIVDY pustit a srdce pro lásku  opět otevřít  :

JDE TO.  PRAVDA,  TATO CESTA  NĚKDY JEDNODUCHÁ NENÍ, ALE ROZHODNĚ ZA TO STOJÍ  ......

 

Jsme to MY, kdo rozhoduje o tom, na co zaměříme svou pozornost, a tak této možnost volby začněme využívat. Nepůjde to hned dokonale, ale časem se vše potřebné naučíte.

 

 Každá nemoc je zaviněna špatným průtokem energie v nás, které způsobil nevhodný postoj, nevhodné pocity, emoce či myšlenky k nějakému tématu. 

 

Během sezení   pochopíte :

 • Poč jste nemocní.
 • Proč se nemůžete smířit s rozchodem, ztrátou.
 • Proč se nacházíte v situaci, ve které nejste zrovna v pohodě,proč jste ve stresu, trpíte obavami, nemocemi, různými bolestmi,smutkem.
 • Proč si děláte starosti o budoucnost, o své blízké, anebo se nedokážete smířit s nějakou událostí, která nastala v minulosti. 

12748036_597339360435383_6690927248245727231_o.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Proč nedokážete vyřešit  situaci, které zažíváte v přítomnosti.
 • Proč se cítíte unaveni, jste netrpělivý, podráždění, nervózní, máte strach ze sebekontroly, 
 • Proč trpíte jakoukoli fobii, máte bezdůvodné strachy, neumíte si rozvrhnout čas, necháte se ponižovat. 
 • Proč trpíte nejistotou i v otázce životní cesty a neumíte se přizpůsobit změnám.
 • Proč si nedokážete pomoci se svým životem a životem vašich blízkých.
 • Během sezení najdete otázky na všechna PROČ, která vás ve vašem životě trápí. 

 „Cokoliv nám chybí, nejde zrealizovat a cokoli v našem životě postrádáme, tak to postrádáme proto, že to ve skutečnosti nechceme a že nedovolujeme tomu, aby to ve skutečnosti přišlo.“

 

Jeden příklad, jak toto tvrzení funguje v praxi  smiley :

S úsměvem vzpomínám na klientku, která řešila  problém s prodejem své chaty. Jelikož byla  postavena na samotě a mimo Pardubice, tak se klientka (s finančních důvodů) rozhodla,  chatu prodat.

 

Do poradny vešla s otázkou : "Slyšela jsem, že mi můžete pomoci s prodejem chaty, je to pravda?Už rok hledám vhodného zájemce a zatím se nikdo neozval." 

 

"Ano, je to pravda. V poradně vám pomohu vyřešit jakýkoli  problém, který se v přítomnosti neodvíjí dle vašich požadavků a přání."

 

Při prvním sezení jsem se  zeptala, zda chce chatu skutečně prodat. Paní  se na mě, tak pochybovačně podívala a odpověděla:   "No, jasně, že chci".      

Pomocí svalového testu jsem zjistila na kolik procent paní věří v prodej své chaty .

 

K tomuto tématu nám vyšla 100% negativní emocionální náboj. Takže, mozek chtěl, ale srdce mělo jiný názor :-)

 

Já vím, zdá se to neskutečné, ale takto v životě vše chodí. Pokud něco chceme a ono "téma" je  vázané s neg. emocemi (strach, lítost, hněv..atd.), tak to prostě nedostaneme (to platí pro jakékoli téma - vztah, peníze, kariéra ..atd.)

 

Co bylo příčinou nezdaru při prodeji? Paní měla k chatě silnou citovou vazbu (krásná krajina, vzpomínky a svou milovanou zahrádku) a obávala se  zda nový majitel bude mít stejný vztah k chatě, jako ona.

 

Svalovým testem jsem zjistila s jakou vzpomínkou je přítomnost spojena a vše potřebné jsme ve věku příčiny uvolnily.

Po odblokování se uvolnil neg. emocionální náboj a vše mohlo probíhat dle skutečného přání klientky… chata se do měsíce prodala ( a nastala ještě jedna krásná změna - u paní se "probudila" schopnost malování...:-))).

 

Abychom společně mohli vytvářet vědomé a harmonické vztahy, ve kterých je život, láska, radost, respekt a důvěra je potřeba porozumět hlavně sám sobě.

Pěkné video :

http://www.seberizeni.cz/nase-myslenky-a-nase-pocity-vytvari-nas-zivot/

 

Nejmodernější výzkumy potvrzují teorii psychosomatické choroby, protože ukazují, že vztah mezi nervovým a imunitním systémem je velmi úzký.

 

Oba systémy patří v organismu mezi nejrozšířenější, a tak je každá buňka pod jejich přímým či nepřímým vlivem. Buňka prostě potřebuje váš úsměv na tváři a radost v srdci.

Obranný systém těla některé zážitky (kvůli naší bezpečnosti) uloží hluboko do podvědomí, odkud nás ovlivňují.

 

Prostřednictvím kineziologie One Brain se tyto omezující programy dostanou do vědomí (klient si je uvědomí), kde je můžeme efektivně zpracovat (tzn. zmírnit, omezit, uvolnit, odblokovat).

Pokud je člověk v dobré náladě, uvolněný, má dobrou imunitu. Pokud je v napětí, neklidu, úzkosti, nebo dokonce depresi, je imunita oslabená.

 

  http://www.celostnimedicina.cz/signaly-tela.htm - k příspěvku MUDr Hnízdila není co dodat. Každý z nás má život ve svých rukou a jak s ním naloží je už pouze na něm. Veškeré informace potřebné k našemu uzdravení dostáváme od svého těla v podobě bolesti, nemocí,různých nálad, úrazů...atd.

 

   Je na Vás jakou metodu si zvolíte: 

 • Lidem, kteří chtějí poznat a pochopit sami sebe, příčiny svých potíží a problémů, doporučuji  zharmonizování pomocí  systému  metod   (Numerologie,Kineziologie metodu One Brain a Bachova terapie, Emoční vzorce).
 • Pomocí těchto metod , pochopíme sami sebe a své reakce ve stresu, najdeme věk, kdy jsme poprvé cítili emoce a pocity, trápící nás v přítomnosti.
 • Následně provedeme odblokování, korekce, energii uvedeme do rovnováhy a najdeme optimální řešení  pro vás. Sezení   trvá 1.5h - 2h.
 • Při terapii vám pomohu  znovu nalézt příčinu vašich problémů, aby jste se  mohli vědomě  rozhodnout  býti otevřenější,láskyplný, přizpůsobivý nebo ochotný a zodpovědný. .

 

 • Pomocí této metody se dají řešit všechna životní témata, která se neodehrávají podle našich představ.  Peníze, kariéra, vztah,majetek.
 • Týká se každé životní události, která nás potkala nebo naopak čeká  -svatba,rozvod, nástup do zaměstnání, hledání zaměstnání, narození miminka..atd (jakékoli téma).
 • Pomocí této metody se dají řešit příčiny vašich nemocí

Pro lidičky,  kteří se nechtějí z různých příčin vracet do minulosti (dětství) , nedůvěřuji odblokování doporučuji:  

                 

 • Konzultaci (na dané téma) + Bachovu květovou terapii.  Probereme spolu situace a emoce, které nás "trápí" v přítomnosti a najdeme pro Vás  řešení Vašeho psychického nebo zdravotního problému.    

                            

Od svých mladých let mám teorii  : „všechny problémy začínají v hlavě“. Netušila jsem, že se mi jednoho dne nabídne možnost ověřit si tuto teorii v praxi.  
 
  Metodu One Brain jsem studovala   (a neustále studuji, jelikož je pořád, co se naučit) u  Mgr. MÍLY RUTOVÉ, která patří mezi nejlepší kineziology u nás.Je zástupcem ČR v Americké organizaci Three In One, jako jediná má povolení učit i nejvyšší a nadstavbové stupně. Za vše co jsem se naučila a pochopila, ji velmi děkuji.                                                                     

Obrazek 

Po absolvování 9. stupňů Kineziologie One Brain, UP-DATE 2008-10 (a dalších vzdělávacích kurzů z kterých chci jmenovat např. Působení energie, Vyživování těla, kde se působí na problém, čištěním čaker, příslušnými kameny) jsem začala pracovat v kineziologické poradně, kde se mi má teorie z mládí neustále, každý den potvrzuje a mohu prohlásit: 
 
"Ano, psychické problémy a zdravotní potíže začínají v hlavě!“ 
 
V Kineziologii one Brain se pracuje na fyzické, duševní a mentální úrovni. Nejvíce problémů způsobuje odpor, strach, kritika, bolest, strach z bolesti, pocit viny, nenávist. 
Tyto faktory vyvolávají v těle i v životě nejvážnější problémy. Pramení z obviňování druhých a z odmítnutí odpovědností za vlastní životní zkušenosti a rozhodnutí   
 
Zvířatům pomáhám „napravovat“ psychické a fyzické problémy pomocí Bachovy květové terapie.
 

 _________________________________________________________

 16.2.2006 - 21.10.2009 období tříletého  Kineziologie One Brain (certifikáty) pod vedením Facilitátorky Mgr. Míly Rutové.

 

Studium u Three in One Concepts INC, Burbank, U. S. A. 

1. Nástroje metody

uvádí základní techniky, s kterými pracujeme : barometr chování, odblokování emocionálního stresu, věková regrese a testování čistého svalového obvodu.

2. Zlepši uvědomění učení

představuje systém "Jednotného mozku", detailní přepracovaný program na uvolnění energetických bloků mozku a těla, které způsobují poruchy učení ve škole.

3. Kód těla

vysvětluje Struktury/Funkce, aby nám umožnil pochopit, jak naše rysy ovlivňují naše instinktivní chování a náš osobní systém přesvědčení.

 4. One Brain pro pokročilé

prohlubuje znalosti One Brain ve směru, jak najít a rozšířit poznání emocionálních příčin dyslexie a defúzních technik k uvolňování emocionálních stresorů (příčin stresu).

5. Hlasitější než slova

zvyšuje vlastní sebepoznání, týkající se naší instinktivní osobnosti a vede nás prostřednictvím dalších informací o strukturách a funkcích.

6. Strukturální neurologie

završuje výuku základních technik používaných v Systému jednotného mozku se zvláštním důrazem na esenciální energie mozku/těla.

7. Vztahy v ohrožení

rozvíjejí sebeuvědomění a osvobozují od nesprávného chápání minulosti. Je to první ze tří kurzů koncipovaných pro kandidáty na facilitátory, aby jim pomohl "být lepším" osobně a ve všech vztazích.

8. Tělesné okruhy, bolest a porozumění

sjednocuje principy tělesných činností se vzájemnou součinností svalů, mysli a paměti.

9.  Dětství, sexualita a stárnutí

je hloubkovým průzkumem toho, jak prvních sedm let života ovlivnilo zbytek našeho osobního života a jak můžeme změnit tuto předlohu k lepšímu.

10.  Dospívání, zralost a láska

zkoumá kořeny našich osobních i profesionálních úspěchů nebo selhání, které ovlivnily naše zkušenosti z druhého a třetího sedmiletého cyklu života. Některé z témat : "Posluhování" a "pomsta".

   Další  absolvované akreditované vzdělávací semináře  pod vedením Mgr. Míly Rutové :

 • Působení energie
 • Vyživování těla
 •  Nedokončené záležitosti
 • Alergie
 • UP-DATE 2008-10 

Three In One i samotný Daniel Whiteside neúnavně pracuje na zdokonalování metody a nové informace zpřístupňuje v kurzech Up DATE. Absolvování tohoto kurzu je zárukou garance kvality práce Facilitátorů a Lektorů.

 -----------------------------------------------------------------------------------------

  Jsem absolventka mezinárodního certifikovaného vzdělávání BIEP pod vedením lektorky T.Jordan z Bachova centra ve Velké Británii 
seznam absolventů mezinárodního certifikovaného vzdělaávání BIEP :
 
 • Bachova květová terapie I – Bach Introductory Seminer – Level One Lektor - Tessa Jordan (certifikát) 
 • Bachova květová terapie II - Bach Introductory seminer - Level Two    Lektor -  Tessa Jordán /certifikát)      

Další abolvované  doplňkové seminíře  Katariny Michel - registrovaný praktik a lektor Bachova centra :

 •  Bachovy květové esence pro ženy a děti.
 •  Bachovy květové esence- pracovní přetížení, stres a nespavost.
 •  Bachovy květové esence jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu.
 • Bachovy květové esence - podpora při hubnutí, detoxikaci.
 • Bachovy květové esence z psychologického hlediska.
 • Bachovy květové esence a jejich použití v těhotenství během porodu a době poporodní.

__________________________________________________

​     Rok 2016/2017  Brno -  Reiky mistr - učitel  Mloslav Bubník

 •  Kvantové léčení Milosti 1
 •  Kvantové léčení milosti 2  

          ___________________________________________________

 •  Masáž  vsedě ( na profesionálním masážním křesle ) - certifikát   
         Centrum Regeneračního Vzdělávání- Michal Dusil BBA - Praha 

 _________________________________________________________

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< duben / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 234690
Měsíc: 3101
Den: 97