Jdi na obsah Jdi na menu
 


a pro řešení psychických a fyzických problémů u dětí, dospělých, zvířat

Poradna pro osobní rozvoj,  poradenství. Terapie : Kineziologie - kineziologické testování příčiny problémů, Numerologie, Bachova terapie - Bachovy esence, Rodinné konstelace a 12leta praxe mi pomohou najít  klientovi staré nefunkční emoční vzorce chování , které používá nevědomě, a které dosud ovlivňují jeho pocity, mysl, fyzické tělo a nakonec jeho rozhodování v přítomnosti. Tato terapie vám změní život.

 

Poradna pro děti a dospělé.

Poradna pro zvířata. 

 

 T         Tato  terapie nemá nic společného s ezoterikou, takže je vhodná i pro ty, kteří při vidění světa používají spíše logiku a rozum, nejsou příznivci duchovních záležitostí, či práce s energiemi atd. (velmi dobře se mi touto metodou pracuje s muži).

            Sami  si prožijete, kde emoční zátěž je, není vůbec nic podsouváno. Sami to ucítíte a jelikož tělo, srdce a mysl je nejlépe mít v jednotě, emoční zátěž velmi snadno ucítíte i v podobě nějaké disharmonie ve vašem těle.  Vše je  propojené. Naše tělo nám jednoznačně ukazuje, kde jdeme proti sobě ať již v podobě bolesti, vyrážky, nespavosti, napětí.

 

Kineziologie je nejrychlejší, nejjemnější a nejjednodušší metoda, která vám  změní vaše myšlení a emoční nastavení.

 

Tato    Tyto emoční vzorce chování  se během terapie  uvolní a nahradí novými, zdravými. Terapie navozuje rovnováhu na všech úrovních – tělesné, emocionální, mentální a duchovní.

 

I přes velkou snahu  být spokojený,  v lásce, pohodě  hojnosti , nemůžeme cítit dostatek, nezměníme-li nastavení svého mozku. Snažíme se tak stále dokola dosáhnout něčeho, co tu je, ale my to nevidíme.”

 

Vědomou pozitivní stimulací mozku  naprosto změníte svůj život.

 

ivca.jpg

 

 

 

Vše je v tvé hlavě.  Jsme to MY a naše emoce, kdo rozhoduje o tom, na co zaměříme svou pozornost, a tak této možnosti volby začněme využívat.

 

V poslední době stále více lidí každého věku hledá odpovědi na otázky typu kam jdu, co zde mám udělat, jaký to má všechno smysl?

 

 • Říkáš si také někdy: "TAK NA TO NEMÁM ", ať už jde o věci, které by jsi chtěli mít, nebo o vlastnosti, či výkony jiných lidí?
 • Taky tě někdy napadne: " Už jsem toho tolik udělal/a a efekt nikde, nebo jen nepatrný"?
 • Cítíš, že je v tobě více, než zatím projevuješ?
 • Co mám dělat, abych se cítil spokojený, šťastný, naplněný, vyrovnaný?
 • Proč se mi to nedaří?
 • Proč pociťuji napětí, stres, úzkost?
 • Myslíš, že máš vypadat jinak?
 • Někdo tě nepřijímá?
 • Nejdeš za svými sny?
 • Ostatní se ti zdají lepší?

Pokud i Vy cítíte podobné otázky ve svém nitru, kontaktujte mne. Spolu se podíváme na možné příčiny a nalezneme návrhy na řešení. Nečekejte až se váš život vyhrotí nebo tělo onemocní.

 

Při terapii vám pomohu pochopit , odnaučit  a ukázat , že nemusí být vše tak, jak někdo řekl. Začnete si tvořit  svůj život právě takový, jaký si přejeme mít, s novým, radostnějším vnímáním světa kolem nás.

 

Pro mne je důležité  zabývat se reálným životem, vztahy, konkrétními životními situacemi, prací. 

 

Duchovní bytí je určitě potřebou každého člověka a k životu neoddělitelně patří. Nicméně nejsem přítelem ezoterického ,,létání”.

 

Při mé práci s klienty i během seminářů se zaměřuji na realitu (žádné minulé životy) , především na vidění a schopnost přijetí toho, co je , tak jak to je “ a na nalézání rovnováhy v jejich životních situacích a v nich samých. 

 

Náš hodnotící systém vzniká v dětství. Od početí cca do 7 let si vytváříme  zhruba 70%  názorů na vše okolo nás, na základě toho, co vidíme, slyšíme, cítíme.

 

No a další hodnocení si vytváříme na základě již vytvořených hodnocení. V dospělosti se divíme, že nemůžeme uchopit život dle vlastních přání a když uchopíme, tak posléze zjistíme, že jsme opět nespokojení, naštvaní, frustrovaní... a je to pořád dokola.. Celý život se nám pouze dokazují přesvědčení, která jsme si vytvořili v dětství 

 

Jak jednáme a zacházíme se svými dětmi , tak s ními budou zacházet další lidé v jejich dospělosti. Denně se svými klienty odstraňuji následky výchovy , které se jim v dospělé realitě vrací skrze nejbližší – partnera, děti, tchýni a tchána, ale i od přátel a cizích lidí (šéf, spolupracovníci..atd.).

 

Má terapie se dá také  nazvat  : Restart mozku, Transformace vědomí,  Emoční rovnice, emoční restart, Harmonizace energie.. atd.

 

Díky mým zkušenostem z dlouholeté praxe (od roku 2006) považuji  jednu z metod, které při terapii využívám -kineziologi One Brain - metoda nekonečných možností  (když je dobře vedena) jako jednu z nejrychlejších a nejúčinnějších metod, pomocí které můžeme vědomě zjistit, odstranit a pochopit příčiny problémů, potíží, jenž brání žít plnohodnotný život.

 

Má práce mě nesmírně naplňuje. Vidím pozitivní změny u svých klientů, těší mě zprávy o jejich uzdravování či zlepšování kvality jejich života.

 

Za 90 % stresu a strachu je zodpovědný náš vlastní mozek.

 

S takovým naladěním pro nás mozek vyhledává zase jen stresující situace. Nebo i klidné situace interpretuje jako stresující, podle úsloví “kdo hledá, ten najde”.

 

Mozek nastavený na stres a strach:

 

 • nás nutí vidět realitu horší než je,
 • neumožňuje nám vnímat ve správné míře bezpečí, dostatek a lásku, které jsou přirozenou součástí života a stále přítomné.

 

Jen 10 % stresu a strachu je způsobeno vnějšími okolnostmi a reálným nebezpečím.

 

Život je úžasný právě proto, že můžeme vždy vše napravit a začít znovu, jinak.

HLEDÁTE ČLOVĚKA, KTERÝ VÁM NEJVÍCE  OVLIVŃUJE  ŽIVOT? NAJDETE HO V ZRCADLE. 

Máte-li zájem pomohu vám se změnou úhlu pohledu  Iva.. 

 

Co s klienty řeším?

 

Řešíme  témata,  jako celková nespokojenost se životem, vztahy (manželské, mimomanželské, rodinné, v zaměstnání) sebevědomí, mužnost nebo ženskost, potřeba usmířit se s rodiči či naopak dětmi, boj s nemocí, ale také pracovní záležitosti a kariérní změny.

 

Každý ve svém důsledku, hledá sama sebe, protože právě sebe, svoji vlastní podstatu, kdesi po cestě životem ztratili.

 

Dlouho  žili dle přesvědčení jiných, řízeni scénáři, co jim do jejich nevědomí vepsali ostatní (prarodiče, rodiče, vychovatelé, učitelé), až zjistili, že tato  cesta pro ně správná není. Uvědomili si, že právě teď je vhodná doba svůj postoj k životu změnit.  

 

"Nic není špatné nebo dobré. Všemu dává vlastnosti teprve vaše myšlení." William Shakespeare

 

Chodí ke mně klienti  jakéhokoli věku, od studentů až po lidi, co už mají vnoučata, muži i ženy. Těhotné ženy, za miminka a děti jejich rodiče. Nic zvláštního není na  příchodu babičky nebo dědečka, kteří řeší problémy svých vnoučat.

 

To, co klient dělá nebo udělal ani to, kolik mu je let, není vůbec podstatné. Důležité je to, že teď chce něco změnit, že teď už mu něco nevyhovuje anebo něco vidí už jinak, s odstupem.

 

cil.jpg

 

Co je mým cílem ?

 

Pochopíte, jak pracuje váš mozek, své emoce, sebe, děti a můžete řešit vše, co vás v životě brzdí a nespokojenost způsobuje.

 

Naleznete odpověď na otázku "Kdo a proč jsme právě takoví, jací jsme (vy a vaše děti)?"  A v životě jde pouze o jedno POCHOPIT SÁM SEBE.

 

 Máte-li pochyby o své osobě/jedinečnosti, přestanete se srovnávat s tím co je vně  a konečně objevíte a plně uchopíte to, co je uvnitř každého z vás – úplně každý v sobě nosíme poklad/dar/originalitu.

 

images--1-.jpgArial

 

V našem mozku je uloženo jen několik napevno daných vloh, všechny ostatní formuje okolí a naše chování. My sami máme obrovský vliv na své myšlení a jednání za předpokladu, že víme, jak můžeme mozek ovlivnit.

 

Tím nejdůležitějším postojem je ten, který má člověk uložen v podvědomí (vytvořeno v dětství), nikoliv ten, který vysloví nahlas a kterého si je plně vědom.

 

Není výjimkou, že vědomé myšlenky (námi vysloveny) se ve skutečnosti vůbec neshodují s tím, co je uložené v hloubce našeho podvědomí. (To znamená, že ve skutečnosti nevěříme tomu, co chceme.. )

 

Pomocí systému metod  můžeme řešit všechna životní témata (+ nemoci), která se neodehrávají dle vašich představ

 • Numerologie - z psychologického hlediska (nejde o vykládání budoucnosti :-)) - pomáhá mi s odpovědí na otázku "Kdo a proč jsme právě takoví, jací jsme?"  Pochopíš sebe a své chování, jednání, reakce. 
 • Kineziologie One Brain – metoda NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ - najdeme a odstraníme, naladíme
 • Bachova květová terapie -  pomáhají dočistit mentální vzorce po odblokování.
 • Emoční vzorce chování najdeme a přepíšeme staré nevhodné Emoční vzorce chování, které ovlivňují naše chování v přítomnosti a blokují nám žít plnohodnotnou,  šťastnou budoucnost.
 • Kvantové léčení, harmonizace - urychluje zpracování negativních emocí
 • Individuální  rodinné harmonizační konstelace - člověk vrací při plném vědomí k důvodu a příčině problému, jenž má v tu danou chvíli zpracovat. Celé časové pásmo je uhlazeno a v ten okamžik se tento prožitek stává jen bezvýznamnou vzpomínkou.

 Každá z metod hraje v celkové systému  důležitou roli . Velmi důležité je pochopit sám sebe, své nadání, schopnosti, chování ve stresu atd. 

 

Jak pracuji ?                   

 • Práce s nemocí a numerologií  

na základě data narození a prožitých nemocí v dětství vám pomohu pochopit příčinu vašich nezdarů, potížích ve vztazích, nedostatek financí, nespokojenosti v životě, psychických i fyzických potíží, které vás trápí v přítomnosti (včetně nejvážnějších chorob).

 

Datum narození nám odpoví i na otázku, proč rozdíly mezi lidmi vůbec existují.Schopnosti nebo neschopnosti nevypovídají o dobrém nebo špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami.

 

Pomohu vám pochopit vaše vnímání reality, chování ve stresu, dary, "nedary",  možnosti seberealizace..

 

 • Kineziologie metoda One Brain - metoda NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ  

 Najdeme skutečnou příčinu vaší nespokojenosti v životě (vše je otázka naší hlavy a našich vytvořených programů)

 

Odblokování minulosti může dokonce zaktivovat schopnosti a nadání, které jsme v sobě dosud popírali. Fyzicky ani mentálně se nezmění nic, dokud se nezmění náš systém přesvědčení​.

 

 • Emoční vzorce chování  

najdeme a přepíšeme staré nevhodné Emoční vzorce chování, které ovlivňují naše chování v přítomnosti a blokují nám žít plnohodnotnou,  šťastnou budoucnost.

 

 • Bachova květová terapie

Pomáhá nám v přítomnosti „rozpouštět“ naše negativní emoce (např. zlobu, nenávist, perfekcionismu, všechny druhy strachu, nízké sebevědomí atd,), která  způsobují nemoci a potíže jakéhokoli charakteru a zabraňují  našemu uzdravování ( pamatujme, že emoce jsou všemu nadřazeny)

 

 • Individuální  rodinné harmonizační konstelace 

je pro Vás ​ vhodná, pokud chcete řešit rodinné vztahy   diskrétně v soukromí.

Potřebujete-li pomoci s řešením jakékoli životní situace nebo zdravotními problémy, ozvěte se mi na 728944736  (cestou písemnou termíny terapií nedomlouvám)

Po - Čt     9h - 17h         Pá    9h - 15h  

Nemůžete-li se dovolat, kontaktujte mě později (právě probíhá terapie).                                                   

 

 

Nebudu nikoho měnit, "pouze" pochopíme sami sebe,odstraníme bolestivé vzpomínky a zážitky, návyky, zlozvyky atd. 

                     syn.jpg

Pro lidičky, kteří se obávají přijít do poradny, jelikož se jim z nějakého důvodu nechce hovořit o svých zkušenostech, zážitcích, momentálních bolístkách, mám uklidňující zprávu :

 

"Pokud se vám nechce (z jakéhokoli důvodu)nemusíte mi vyprávět trable vašeho současného života, nemusíte mi sdělovat jaké máte vztahy a s kým, na koho jste rozzlobeni, nemusíte mi popisovat vaše strastiplné příběhy.  

 

   Pro  zpracování a vyřešení vašich potíží mi postačí:

 

 • Pocity na fyzickém těle .
 • Popis emocí a pocitů, které prožíváte v souvislosti s daným problémem  ( např. strach, hněv, apatie, rezignace, pocit opuštěnosti,  pocit méněcennosti,atd..).

stesticko.jpg

Mozek vidí, to co chce vidět.

Vše vychází z nás. Nejsou vnější události a až potom naše hodnocení. Je to vše obráceně.

My si vytváříme vnější realitu Nejdůležitější je , jak jsme naladěni, jaké máme pocity a podle toho vnímáme své okolí a hodnotíme vzniklé situace.

 

Za každým problémem v přítomnosti, který se týká vztahů, financí, zaměstnání (vše čeho se vám v životě nedostává) se skrývá zranění emocionálního srdíčka v dětství.

 

Jsme to MY, kdo rozhoduje o tom, na co zaměříme svou pozornost, a tak této možnost volby začněme využívat. Nepůjde to hned dokonale, ale časem se vše potřebné naučíte.

 

 

Během sezení   pochopíte :

 

 • Proč se nemůžete smířit s rozchodem, ztrátou.
 • Proč se nacházíte v situaci, ve které nejste zrovna v pohodě,proč jste ve stresu, trpíte obavami, nemocemi, různými bolestmi,smutkem.
 • Proč si děláte starosti o budoucnost, o své blízké, anebo se nedokážete smířit s nějakou událostí, která nastala v minulosti. 

12748036_597339360435383_6690927248245727231_o.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Proč nedokážete vyřešit  situaci, které zažíváte v přítomnosti.
 • Proč se cítíte unaveni, jste netrpělivý, podráždění, nervózní, máte strach ze sebekontroly, 
 • Proč trpíte jakoukoli fobii, máte bezdůvodné strachy, neumíte si rozvrhnout čas, necháte se ponižovat. 
 • Proč trpíte nejistotou i v otázce životní cesty a neumíte se přizpůsobit změnám.
 • Proč si nedokážete pomoci se svým životem a životem vašich blízkých.
 • Během sezení najdete otázky na všechna PROČ, která vás ve vašem životě trápí. 

 

Jeden příklad z poradny smiley :

S úsměvem vzpomínám na klientku, která řešila  problém s prodejem své chaty. Jelikož byla  postavena na samotě a mimo Pardubice, tak se klientka (s finančních důvodů) rozhodla,  chatu prodat.

 

Do poradny vešla s otázkou : "Slyšela jsem, že mi můžete pomoci s prodejem chaty, je to pravda?Už rok hledám vhodného zájemce a zatím se nikdo neozval." 

 

"Ano, je to pravda. V poradně vám pomohu vyřešit jakýkoli  problém, který se v přítomnosti neodvíjí dle vašich požadavků a přání."

 

Při prvním sezení jsem se  zeptala, zda chce chatu skutečně prodat. Paní  se na mě, tak pochybovačně podívala a odpověděla:   "No, jasně, že chci".      

Pomocí svalového testu jsem zjistila na kolik procent paní věří v prodej své chaty .

 

K tomuto tématu nám vyšla 100% negativní emocionální náboj. Takže, mozek chtěl, ale srdce mělo jiný názor :-)

 

Já vím, zdá se to neskutečné, ale takto v životě vše chodí. Pokud něco chceme a ono "téma" je  vázané s neg. emocemi (strach, lítost, hněv..atd.), tak to prostě nedostaneme (to platí pro jakékoli téma - vztah, peníze, kariéra ..atd.)

 

Co bylo příčinou nezdaru při prodeji? Paní měla k chatě silnou citovou vazbu (krásná krajina, vzpomínky a svou milovanou zahrádku) a obávala se  zda nový majitel bude mít stejný vztah k chatě, jako ona.

 

Svalovým testem jsem zjistila s jakou vzpomínkou je přítomnost spojena a vše potřebné jsme ve věku příčiny uvolnily.

Po odblokování se uvolnil neg. emocionální náboj a vše mohlo probíhat dle skutečného přání klientky… chata se do měsíce prodala ( a nastala ještě jedna krásná změna - u paní se "probudila" schopnost malování...:-))).

 

Abychom společně mohli vytvářet vědomé a harmonické vztahy, ve kterých je život, láska, radost, respekt a důvěra je potřeba porozumět hlavně sám sobě.

 

Nejmodernější výzkumy  ukazují, že vztah mezi nervovým a imunitním systémem je velmi úzký.

 

Oba systémy patří v organismu mezi nejrozšířenější, a tak je každá buňka pod jejich přímým či nepřímým vlivem. Buňka prostě potřebuje váš úsměv na tváři a radost v srdci.

Obranný systém těla některé zážitky (kvůli naší bezpečnosti) uloží hluboko do podvědomí, odkud nás ovlivňují.

 

Prostřednictvím kineziologie One Brain se tyto omezující programy dostanou do vědomí (klient si je uvědomí), kde je můžeme efektivně zpracovat (tzn. zmírnit, omezit, uvolnit, odblokovat).

 

Od svých mladých let mám teorii  : „všechny problémy začínají v hlavě“. Netušila jsem, že se mi jednoho dne nabídne možnost ověřit si tuto teorii v praxi.  
 
 
 Metodu One Brain jsem studovala   (a neustále studuji, jelikož je pořád, co se naučit) u  Mgr. MÍLY RUTOVÉ, která patří mezi nejlepší kineziology u nás.Je zástupcem ČR v Americké organizaci Three In One, jako jediná má povolení učit i nejvyšší a nadstavbové stupně. Za vše co jsem se naučila a pochopila, ji velmi děkuji.                                                                     

Obrazek 

Po absolvování 9. stupňů Kineziologie One Brain, UP-DATE 2008-10 (a dalších vzdělávacích kurzů z kterých chci jmenovat např. Působení energie, Vyživování těla, kde se působí na problém, čištěním čaker, příslušnými kameny) jsem začala pracovat v kineziologické poradně, kde se mi má teorie z mládí neustále, každý den potvrzuje a mohu prohlásit: 
 
"Ano, psychické problémy a zdravotní potíže začínají v hlavě!“ 
 
V Kineziologii one Brain se pracuje na fyzické, duševní a mentální úrovni. Nejvíce problémů způsobuje odpor, strach, kritika, bolest, strach z bolesti, pocit viny, nenávist. 
Tyto faktory vyvolávají v těle i v životě nejvážnější problémy. Pramení z obviňování druhých a z odmítnutí odpovědností za vlastní životní zkušenosti a rozhodnutí   
 
Zvířatům pomáhám „napravovat“ psychické a fyzické problémy pomocí Bachovy květové terapie.
 

 _________________________________________________________

 16.2.2006 - 21.10.2009 období tříletého  Kineziologie One Brain (certifikáty) pod vedením Facilitátorky Mgr. Míly Rutové.

 

Studium u Three in One Concepts INC, Burbank, U. S. A. 

1. Nástroje metody

uvádí základní techniky, s kterými pracujeme : barometr chování, odblokování emocionálního stresu, věková regrese a testování čistého svalového obvodu.

2. Zlepši uvědomění učení

představuje systém "Jednotného mozku", detailní přepracovaný program na uvolnění energetických bloků mozku a těla, které způsobují poruchy učení ve škole.

3. Kód těla

vysvětluje Struktury/Funkce, aby nám umožnil pochopit, jak naše rysy ovlivňují naše instinktivní chování a náš osobní systém přesvědčení.

 4. One Brain pro pokročilé

prohlubuje znalosti One Brain ve směru, jak najít a rozšířit poznání emocionálních příčin dyslexie a defúzních technik k uvolňování emocionálních stresorů (příčin stresu).

5. Hlasitější než slova

zvyšuje vlastní sebepoznání, týkající se naší instinktivní osobnosti a vede nás prostřednictvím dalších informací o strukturách a funkcích.

6. Strukturální neurologie

završuje výuku základních technik používaných v Systému jednotného mozku se zvláštním důrazem na esenciální energie mozku/těla.

7. Vztahy v ohrožení

rozvíjejí sebeuvědomění a osvobozují od nesprávného chápání minulosti. Je to první ze tří kurzů koncipovaných pro kandidáty na facilitátory, aby jim pomohl "být lepším" osobně a ve všech vztazích.

8. Tělesné okruhy, bolest a porozumění

sjednocuje principy tělesných činností se vzájemnou součinností svalů, mysli a paměti.

9.  Dětství, sexualita a stárnutí

je hloubkovým průzkumem toho, jak prvních sedm let života ovlivnilo zbytek našeho osobního života a jak můžeme změnit tuto předlohu k lepšímu.

10.  Dospívání, zralost a láska

zkoumá kořeny našich osobních i profesionálních úspěchů nebo selhání, které ovlivnily naše zkušenosti z druhého a třetího sedmiletého cyklu života. Některé z témat : "Posluhování" a "pomsta".

   Další  absolvované akreditované vzdělávací semináře  pod vedením Mgr. Míly Rutové :

 • Působení energie
 • Vyživování těla
 •  Nedokončené záležitosti
 • Alergie
 • UP-DATE 2008-10 

Three In One i samotný Daniel Whiteside neúnavně pracuje na zdokonalování metody a nové informace zpřístupňuje v kurzech Up DATE. Absolvování tohoto kurzu je zárukou garance kvality práce Facilitátorů a Lektorů.

 -----------------------------------------------------------------------------------------

  Jsem absolventka mezinárodního certifikovaného vzdělávání BIEP pod vedením lektorky T.Jordan z Bachova centra ve Velké Británii 
seznam absolventů mezinárodního certifikovaného vzdělaávání BIEP :
 
 • Bachova květová terapie I – Bach Introductory Seminer – Level One Lektor - Tessa Jordan (certifikát) 
 • Bachova květová terapie II - Bach Introductory seminer - Level Two    Lektor -  Tessa Jordán /certifikát)      

Další abolvované  doplňkové seminíře  Katariny Michel - registrovaný praktik a lektor Bachova centra :

 •  Bachovy květové esence pro ženy a děti.
 •  Bachovy květové esence- pracovní přetížení, stres a nespavost.
 •  Bachovy květové esence jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu.
 • Bachovy květové esence - podpora při hubnutí, detoxikaci.
 • Bachovy květové esence z psychologického hlediska.
 • Bachovy květové esence a jejich použití v těhotenství během porodu a době poporodní.

__________________________________________________

​     Rok 2016/2017  Brno -  Reiky mistr - učitel  Mloslav Bubník

 •  Kvantové léčení Milosti 1
 •  Kvantové léčení milosti 2  

          ___________________________________________________

 •  Masáž  vsedě ( na profesionálním masážním křesle ) - certifikát   
         Centrum Regeneračního Vzdělávání- Michal Dusil BBA - Praha 

 _________________________________________________________

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< září / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 249287
Měsíc: 3258
Den: 104