Jdi na obsah Jdi na menu
 


images--38-.jpg

Negativní emoce se mohou  stát naším velkým pomocníkem.

                     

 

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky.  

Ceník naleznete na konci každé terapie (nové stránky)

 www.ivahemska.cz

 

 

Psychika a civilizační choroby - lidé začátku 21. století jsou zajatci tržní ekonomiky. Duchovní rozměr člověka je zatlačen do pozadí a psychický stres a nekvalitní potraviny způsobují závažná onemocnění, která lékařská věda označuje za nevyléčitelné, vrozené nebo dědičné. Přitom za nimi stojí stres způsobený  nedostatkem naší vitální (životní) energie a lásky. A týká se to i alergii   (zdroj : časopis Meduňka)

 

 Neustále mějte na paměti že:  nezpracované emoce způsobují nemoce !!!  Čím déle v sobě   emoce hromadíme a  potlačujeme, tím vážnější jsou naše problémy a choroby ! 

 

příklad z poradny:   

 Klient  řešil problémy se žlučníkovými kameny.  Při druhé návštěvě poradny  na dotaz, jak se mu vede mi odpověděl  "Cítím se dobře. Kameny zmizely. Možná zmizely proto, že po své návštěvě u vás jsem si přestal dělat zbytečné starosti, přehodnotil jsem svůj jídelníček a teď vycházím mnohem lépe s manželkou a dětmi a kolegy na pracovišti...."  

 

U tohoto klienta tak proběhlo nejprve léčení na úrovni mentální (začal jinak přemýšlet o problémech, dokázal si s nimi lépe poradit, otevřely se mu nové možnosti, přestal si brát vše osobně, odstranily se vnitřní bloky apod.) a úrovni emocionální (celkové zklidnění, vyrovnanost, vnitřní klid, odstranění strachů a pochybností, depresivních nálad...apod.)

 

Teprve poté se dostalo do rovnováhy i fyzické tělo a problém s kameny zmizely následně sami .  Mnoha lidem připadá takováto rychlost účinku Kineziologie One Brain, NLP, Bachovy terapie a Numerologie nemožná, ale po mých zkušenostech v poradně  mohu s klidem říci, že takhle rychle a účinně skutečně působí

 

Když máme dobrou náladu a jsme šťastni, cítíme se nejen v dobré kondici, ale i vnitřně uspokojeni..Procházíme tak životem s lehkostí, kterou pak předáváme dál své rodině či přátelům.

 

Pomocí Kineziologie One Brain, NLP (Neurolingvistické programování), Bachovy terapii a Numerologie můžeme pochopit proč se nacházíme v situaci, ve které nejsme zrovna v pohodě,proč jsme ve stresu, trpíme obavami,smutkem děláme si starosti o budoucnost, o své blízké, anebo se nedokážeme smířit s nějakou událostí, která nastala v minulosti, vzpomínkou.

 

Proč se cítíme unaveni,  podráždění, nervózní, máme strach ze sebekontroly, trpíme jakoukoli fobii, máme bezdůvodné strachy, neumíme si rozvrhnout čas, necháme se ponižovat, trpíme nejistotou i v otázce životní cesty, neumíme se přizpůsobit změnám.

 

Pokud jsou naše děti vzteklé, hyperaktivní, ubližují druhým, žárlí na sourozence, neumějí se soustředit, mají nedostatek sebedůvěry,  Tak to jsou některé z projevů, se kterými si umí  Kineziologie One Brain, NLP, Numerologie a  Bachova květová terapie poradit . 

 

NEEXISTUJÍ  dědičné nemoci, pouze dědičné myšlenky.           Není přitom důležité, jestli nás následkem napětí, či stresu začne bolet hlava, žlučník,žaludek,záda anebo břicho. Důležitý je člověk, jeho pocity a emoce, které v nás vyvolává vzniklá situace.Většina chemických léků, která nabízí klasická medicína člověka jen utlumí,případně mu po dlouhodobém užívání způsobí návyk anebo poškodí žalude, játra a jiné orgány 

Kineziologie One Brain,NLPNumerologie, Bachova terapie, pomohou  lidem všech věkových kategorií včetně miminek, těhotných žen, ale také domácím mazlíčkům – zvířátkům, i květinám
 

Oblasti působnosti Kineziologie, NLP, Bachovy květové terapie a Numerologie :

 • odstrańí i dlouholetou zácpu (tento problém je opravdu nutné řešit, vzhledem k velkému počtu úmrtí na rakovinu tlustého střeva!!!)
 • úprava dyslexii, dysgrafii a problémů s učením, potíže s vyjadřováním
 • upravuje ekzémy a alergické reakce, atopický ekzém, závislostí, fobii ( strach ze zkoušky, z návštěvy lékaře, z nemocnice, ze zvířat, hmyzu, z malého nebo velkého prostoru), koktavost
 • poúrazové bolesti, otoky, malá hybnost
 • zvýšení imunity organizmu, harmonizace a posílení organizmu
 • zbavování strachu (ztráta partnera, odchod do důchodu, menopauza (návaly horka)
 • zlepšení komunikace (partnerské nebo vztahové, na pracovišti, s autoritou
 • prosazování se ve společnosti, vztahy v rodině
 • zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě a jiným, žárlivosti, podezíravosti,závisti
 • vede k pochopení vlastních přirozených dispozic, k rozvoji harmonického stylu života
 • pomáhá při psychosomatických poruchách
 • odstrańí příčiny pomočování, jakékoli bolesti (hlavy, zad,břicha..atd.)
 • velice urychluje proces uzdravování např. při zjištění žaludečních vředů, žlučníkových kamenů,ledvinových kamenů, cysty atd.
 • harmonizuje vztahy v rodině
 • atd.......................................................

 

Kineziologii One Brain, NLP, Numerologii a Bachovu květovou terapii je vhodné použít naprosto vždy, buď samostatně, nebo jako podpůrný prostředek klasické medicíny yes.

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 270510
Měsíc: 3258
Den: 145