Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zhodnocení spolupráce

(Martina, 15. 5. 2017 20:57)

Milá Ivo,

byla jsem dnes u tebe po čtvrté. A vím, že je to opravdu o hlavě a našich kódech z dětství. Dnes se cítím klidná, spokojená a hlavně lehká. Protože jsem mnoho pochopila. Spolupráce s tebou si velmi vážím a jsem za ni ráda. A výsledky jsou patrné a hlavně nezvratné, protože to co si uvědomíme, už nezapomeneme. Jsem ráda, že jsi mi ukázala cestu smam k sobě. Děkuji a přeji hodně zdaru ve tvé činnosti.

Odpolední výukový seminář

(jarda, 7. 4. 2017 21:11)

Ahoj Ivo,

včerejší odpoledne bylo po dlouhé době pro mě uvolňující. Děkuji Ti.

Život je opět krásný

(Jarmila, 13. 3. 2017 21:52)

Díky Tobě se cítím svobodně a miluji život. Štěstí, láska a hlavně zdraví jsou se mnou každou vteřinu a já jsem za to vděčná. Moc děkuji!!!!!!!!

Re: Život je opět krásný

(iva, 15. 3. 2017 13:00)

Jarmilko ,jsem ráda,že jsem ti mohla pomoci najít východisko z tvých velmi obtížných životních situací. Držím pěsti a přeji šťastný a pohodový život. Moc si to zasloužíš .-)

..diky svemu trapeni jsem potkala andela

(jana klimesova, 2. 1. 2017 20:51)

...a skvelou kamaradku...diky za to,,jana

děkuji za vyřešení problémů u vnuka

(Marie, 30. 12. 2016 10:56)

Dobrý den. Konec roku 2016 je za dveřmi, proto vám chci poděkovat za vše, co jste udělala pro mého vnuka Radka. Jsme Vám vděčni. Přeji vám do nového roku vše nejlepší. Marie

Re: děkuji za vyřešení problémů u vnuka

(děkuji Iva H., 31. 12. 2016 11:06)

Dobrý den, p. Marie, jsem vždy moc vděčná, pokud dětem od jejích trápení pomoci můžu. Plno rodičů říká . "Však oni z toho vyrostou". Ano vyrostou (musí), ale....... mozek vše ukládá, bohužel nezapomíná a vše se nám potom v přítomnosti vrací.....
I Vám a celé vaší rodině přeji, co nejvíce pohodový rok 2017

NÁŠ ŽIVOT JE JAKO PLÁTNO :
KAŽDÉ RÁNO JE NA NÁS, ABYSME SE ROZHODLI, ZDA CHCEME POKRAČOVAT V KRESLENÍ STEJNÉHO OBRÁZKU, NEBO ZAČÍT NOVÝ...
IVA HEMSKÁ

Velká úleva

(Ivana, 9. 11. 2016 9:16)

Nedá mi to, ale musím - tímto se konečně dostávám k velkému poděkování .
Ivi, máš neskutečný dar a jen díky Tobě jsem zase ve formě! Neznám nikoho, kdo dovede zbavit fyzické otravné bolesti za pár hodin. Kdo má problémy s krční páteří a zády, ví o čem mluvím.

nepomohlo :(

(Jana, 8. 9. 2016 20:50)

Dobrý den, já jsem zklamaná. Dnes jsem podstoupila výkon v narkóze, přestože jsem věřila, že jsem vyléčená a jela jsem víceméně na kontrolu. Měla jsem polyp v děloze, výkon jsem odložila o 3 měsíce a dnes jsem dokonce jela sama autem, protože jsem byla přesvědčená, že hned po kontrole pojedu do práce.. Během těch 3 měsíců jsem měla Allin tělové máslo (čípky), LavyLauricum spray, 2x bachovy esence, GW zelený ječmen a GW chlorellu. Bohužel nepomohlo, polyp se neztratil, dokonce ani nezmenšil ..:(

Re: nepomohlo :(

(vydžet - Iva H. , 11. 9. 2016 12:44)

Dobrý den p. Jano, jelikož jste nenapsala své příjmení, tak nemohu odpovědět konkrétně. Škoda, že jste se neozvala osobě, pokud nejste s výsledkem spokojená.

Každá nemoc (disharmonie - psych. i fyzická) je způsobena PŘETÍŽENÍM (stresy, nepohoda v životě, chemie, léky + NEDOSTATKEM (živiny, látky potřebné pro dobrou funkci vnitřních orgánů).
Zel. potraviny je třeba brát minimálně 3 měsíce, aby se začalo tělo zastabilizovávat! Bylo by velkou škodou pokud se teď na vše "vykašlete"
Dále nevím , jak jste hlavně zapracovala na příčině vašeho problému, který způsobuje vaše zdr. potíže a to : - Obavy, že za nic nestojím.
Děloha představuje sídlo kreativity. její stav vyjadřuje, jak nás život baví, jak jsem ve svém těle doma.
Nevím kolikrát jste u mne byla na terapii.
A jak jste zabudovala do svého žití nový program : "Raduji se z toho, jak vyjadřuji život. Jsem krásná, šikovná, úžasná.Jsem dokonalý taková jaká jsem. Jsem se svým životem, vztahy, prací spokojená ".
Každá nemoc, disharmonie je upozorněním našeho já, že nežijeme radostný láskyplný život (problém s dělohou obzvlášť)
Vše ostatní (produkty Lavylites - zel. potraviny, Bachovy esence - nám ve všem VELMI VYDATNĚ POMÁHAJÍ)

Každý člověk je originál a na každý zdravotní problém si zakládáme velmi dlouho - několik let. Naše tělo je velmi inteligentní.
I vaše cysta nevznikla ze dne na den. I po odstranění vám doporučuji pracovat na sobě, jelikož odstraněním cysty váš problém nezmizí akorát se objeví jinde nebo se vám vytvoří další cysta.
Rozhodně pokračujte v braní Zel. potravin (máte překyselený organismus) a vám bych doporučila další balení Allin čípků a práci na svých přesvědčení o sobě.
Pokud se chceme uzdravovat cestou přírodní, tak je třeba trpělivosti. !
Já sama užívám Zel. potaviny 6 let a Lavyl produkty využívám k prevenci (obzvlášť čípky) , pomocí Lavyl aurica řeším přípdné bolesti. L32 jsem si vyřešila (podle lékařů neřešitelnou paradentózu - až po roční aplikaci se výsledek dostavil - ani mě nenapadlo, že by se výsledek dostavil dříve).
Je na každém , jak se rozhodne, ale u této cesty není tak rychlé účinek, jako u chemii.., chce to VYDRŽET - 3 měsíce je minimální doba......
Touto odpovědí vás nechci v žádném případě zpochybňovat. Spíše vás chci motivovat k další práci na sobě. a pokud jste mnou zklamaná, tak určitě vyhledejte někoho jiného (myšleno upřímně)

Držím pěsti. S láskou Iva

Skvělé...

(Hana H., 6. 8. 2016 21:18)

Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci. Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit. Tenkrát jsem prožívala velmi těžké období, měla jsem poruchu spánku, velké výkyvy nálad, psychické i zdravotní problémy, zkrátka život naruby. Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak. Nemohla jsem uvěřit, že kineziologie je tak rychlá a účinná v tolika směrech. Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!!!

Problémy se školou

(Zdena, 7. 6. 2016 21:02)

Dobrý den paní Hemská,
moc,moc děkuji za pomoc.Co syn začal brát Bachovy esence po 14 dnech byl jako vyměněný.Ve škole se to zlepšilo a cítil se lépe.Nevěřila bych,že to funguje tak rychle.Je to super. :-)
Doporučuji všem,kdo máte problémy s dětmi s učením, chováním apod.

Děkuji Zdena

super, super

(Tereza, 17. 5. 2016 9:04)

Ahoj Ivy,
musím ti poděkovat!
Nevím a asi není úplně potřeba vědět co přesně pomohlo, ale cítím se o dost líp..něco "secvaklo" a děkuji ti za všechno co jsi se mnou ve středu probrala...a provedla:-))

Musím říct, že mě kineziologie One Brain zaujala a chtěla bych se něco naučit, protože se ti povedlo něco, co se mě léta drželo a ze všech možných úhlů
probrané to nechtělo povolit..za to teď jo!! Začla jsem vnímat svoje tělo s láskou! Snad prvně mám o něj i chvilkama jakoby strach..to jsem neměla,
proto jsem byla takový kamikadze a teď leta tělo opomíjela..těžko se mi to popisuje, ale jasně cítím, že je něco jinak a za to obrovské díky!!!

Těším se za tebou příště!

Velký strach z lidí

(Iveta, 4. 5. 2016 20:32)

Dobrý den, paní Hemská, už jste nám jednou pomohla s kolikami u dcery a nyní jste opět pomohla dceři a tím i mě.Téměř od narození se dcera bála lidí a s věkem se fobie zhoršovala. Doktorkou nám byl již doporučen psycholog. Nakonec stačilo jedno sezení u Vás a Bachovy esence. Ještě máme na čem pracovat, ale už teď můžeme jít mezi lidi a nebojíme se, že dcera bude brečet jen se na ni někdo podívá. Jste moc milá, vstřícná a i jen popovídání s Vámi pomáhá. Bachovky jsou zázrak. Moc Vám děkuju.

špatný prospěch, zlobení ve škole...děkuji za pomoc

(Nikola, 4. 5. 2016 13:24)

Dobrý den, paní Hemská,
včera jsem byla ve škole na konzultaci o prospěchu našeho Dana a paní učitelka říkala, jak se Dan zlepšil, hlásí se, je aktivní v hodinách, nezlobí :-), tak jsem moc ráda a děkuji za Bachovy esence. A budu upřimná, moc jsem tomu nevěřila. Nic nám nepomáhalo až Bachovy esence...doporučuji všem, co řeší problémy svých dětí, jak s chováním, tak v učení...
děkuji Nikola

Výsledek po 1 terapii (numer. + Kin. One Brain + Bach. terapie)

(Jarda, 17. 4. 2016 9:22)

Dobrý den paní Ivo.
Moc Vám děkuji za páteční první terapii .
Jsem po noční a cítím zlepšení.
Už se nezadrhávám v řeči a řekl bych, že mi to i lépe myslí.
Byl jsem dost zapomnětlivý i to cítím lépe.
Akorát pořád chci, aby se všichni měli dobře a sebe neustále odsouvám až na druhou kolej.
Jsem zvědav, jak se budu dále vyvíjet a jak to bude trvat dlouho.
Zatím Vám moc děkuji, mějte se moc hezky a těším se na další terapii s pozdravem Jarda :-)

Re: Výsledek po 1 terapii (numer. + Kin. One Brain + Bach. terapie)

(("kde je láska, tam se zázraky dějí" Iva H., 20. 4. 2016 8:49)

Ahojda Jardo,
uvolnění po odblokování pozoruje člověk velice brzy. Přeji ti trpělivost při hledání sebe sama Vše je vývoj a pochopení sebe a života jako takového.

Reaguji na tvou větu : "Akorát pořád chci, aby se všichni měli dobře a sebe neustále odsouvám až na druhou kolej"

Nikdo, nikdy nesmí sám sebe odsouvat na vedlejší kolej. Napřed se musíš postarat sám o sebe, dát si svůj život do pořádku, dělat věci, které tě baví a tím pádem uzdravovat svou duši a své tělo ( to se týká i zapomnětlivosti, zadrhávání atd.).

Nemůžeme pracovat na druhém člověku, když on sám nechce. To tě stojí móóc energie s pochybným koncem.
Ano můžeš pomáhat druhým s jejich životy. Napřed se, ale ty sám musíš životem bavit, jinak by tě vše vysilovalo a zdravotní potíže by dlouho nečekaly..

Měj se krásně a těším se na naše další setkání. Iva Hemská

Už chápu.. :-)

(Jana, 2. 3. 2016 11:49)

Dobrý den Ivo,
už vím proč jste mi na zkonstatování mého stavu před prvním sezením : "zkusila jsem všechno a nic mi nepomohlo od problémů a bolestí, tak nevím zda s tím půjde něco udělat" , odpověděla : "Ještě jsi nevyzkoušela terapii pomocí Numerologie, Kineziologie One Brain, Bachovy terapie a produktů Lavylites"
Ještě jednou děkuji za VŠE! Jste člověk na správném místě!
Jana

děkujeme za holčičku

(Milena, 15. 9. 2015 11:13)

Dobrý den Ivo,
moc Vám děkuji za loňskou podporu při problému s otěhotněním, Lavyle produkty a pomoc s uvědoměním si a s vyladěním pár věcí. V mailu vám posílám pár fotek našeho novopečeného rozmnoženého rodinného štěstí, které vzápětí následovalo a v září se narodilo. :-)
Holčička se je zdravá, moc krásná a šikovná.
Děkujeme Vám a mějte se taky tak hezky jako my :-)

děkuji za snadnější kakání u mého malého miláčka :-)

(Eva, 25. 4. 2015 21:13)

Díky Vám se u našeho tříletého prcka zlepšilo chození na záchod. Dříve chodil na velkou jednou za 3-4dny.Po prvním sezení jednou za den, max za 2 dny. Určitě je to také díky úpravě stravy a jiných návyků, ale psychická stránka věci ( rodičů) je velice důležitá . . . moc děkuji 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 263001
Měsíc: 3437
Den: 96