Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Leona, 2. 3. 2013 18:41)

Dobrý večer, dnes jsem již podruhé absolvovala úžasnou reflexní terapii u Věrky Turkové a opět to byl nezapomenutelný zážitek :-) Doporučuji všem, kteří chtějí opravdu pro sebe a se sebou něco užitečného udělat, pochopit jak naše tělo funguje a jak mu co nejlépe pomoci, aby bylo v rovnováze. Za toto setkání mockrát děkuji Ivě Hemské. Iva je úžasný člověk, její poradnu jsem navštívila již několikrát a vždy mi pomohla vyřešit to, co mě trápilo (práce, emoce,rodinné vztahy...), Velké dík ji patří také za pomoc mým šestiletým dvojčatům :-)

Re: reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Iva, 3. 3. 2013 18:38)

Leu, děkuji za krásná slova.Je krásné být přítomna tvým životním "posunům".
Velký pozdrav posílám vašim úžasným klukům. Vždy jsem vděčná, když mi je omožněno pomoci dětičkám s jejich "trápeníčkem" :-))))

Re: Re: reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Věruš, 3. 4. 2013 19:37)

Děkuji Vám všem za komentáře a hlavně za to, že jste se zůčastnili.
S Ivou se snažíme předat aspoň základy , jak se starat a postarat sám o sebe..
a o to přeci jde.
Přeji pěkné dny Věra Turková

Seminář Jak uzdravit sám sebe

(Jaroslav Rabas, 20. 3. 2013 16:40)

Krásný den,
sobotní seminář mi osobně dal velkou sílu do života. Iva a Věra vnáší lidem více radosti a rozzářený úsměv na tváři. Věřím, že každý z nás potřebuje odkrýt skutečnou tvář duše a těla a za pomocí Ivy a Věry se snažit o jejich očistu. Ivo, děkuji za duševní očistu. Věro, děkuji za reflexní terapii, která mi ukázala skutečnou pravdu o mém těle. Každému, kdo se sebou chce něco dělat, doporučuji tento seminář. Za sebe musím říci, že na tomto semináři jsem byl poprvé, ale ne naposled.
Dnes jsem dostal dost těžkou ránu po psychické stránce, nejsmutnější na tom je, že to bylo od blízké osoby. Snažím se to zpracovat a zachovat si radost a veselou mysl i nadále.
Moc vám děkuji
Jarda

Seminář:Jak uzdravit sám sebe 16.3.2013

(Petra Kosinová, 18. 3. 2013 15:38)

Hezké odpolko :-) díky sobotnímu semináři je můj život zase o něco srozumitelnější.Všechno se vším souvisí a je super,jak Iva a Věrka pomáhá lidem,kteří chtějí vnést více RADOSTI a POHODY do svých životů.Zajímavé a srozumitelné podání o tom,jak funguje a co potřebuje naše tělo,mysl a duše.Pro mě nové informace o správné výživě a reflexní terapii.Doporučuji všem :-)Holky jste úžasné,díky za informace a předávám dál...

reflex terapie

(Radek, 2. 3. 2013 18:50)

Všem doporučuji terapii od Věry Turkové doprovázenou velice srozumitelným výkladem, kterou jsem dnešního dne absolvoval v příjemném prostředí poradny Ivy Hemské.

Re: reflex terapie

(Iva, 3. 3. 2013 18:48)

Radku, jsem ráda, že jste se cítil v poradně příjemně.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 259107
Měsíc: 3500
Den: 88