Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Semináře a zelené potraviny

(Petra, 2. 6. 2013 21:58)

Díky seminářům a zeleným potravinám jsem se dostala sama k sobě :-) důležité je starat se o sebe s láskou,poslouchat svoje pocity a intuici ta vás vždy povede tou správnou cestou...jsem na zelené cestě a jsem šťastná,že znám Ivu s Věrou...díky za vše <3

Seminář: Jak pochopit a uzdravit sám sebe

(Jirka, 22. 5. 2013 12:47)

První stupeň (11.5.) pro mě byl velice zajímavý a dost informací, které chci použít jsem u vás získal. Moc za to děkuji vám oběma!
Děkuji nejen za ten kurz, ale i osobní rady a doporučení, které jste mi daly! Pro mě jsou moc důležité.

Poradna - numerologie + Kineziologie One Brain + Zelené potraviny

(Z., 19. 4. 2013 8:28)

P.Hemská, jsem ráda, že jsem se odhodkaka navštívit vaší poradnu, chválím Vás kudy chodím :-) ...a říkám pravdu, opravdu jste mi moc pomohla. Říkala jste sice, že byste mě za měsíc chtěla vidět znova,nééé že bych Vás já nechtěla vidět, ale myslím, že už jsem za vodou-aspoň si troufám tvrdit. Dívám se na svět jinýma očima, přehodnotila jsem život....být v klidu, pohodě,zdravá, šťastná a spokojená je teď u mě na prvním místě a závistiví blbci a ostatní chudáci, co řeší za zády můj život.... ať mi vlezou na záda... dík

Seminář

(Zuza, 13. 4. 2013 20:46)

Věděla sem, že seminář bude nabouchanej a skvělej, ale ani za deset seminářů bych nepobrala, všechno, co jsem se dozvěděla, co jsem si prožila a zažila..ale jedno vím jistě, pobrala sem klid, pohodu, štěstí a setkání s tak zajímavými lidmi, že se mi snad ani nezdálo, že takový lidičky ještě existujou, nebo už zase? Moc děkuju....

Seminář -Jak pomoci sám sobě 16.3.2013

(Ludmila Chvojková, 5. 4. 2013 16:44)

Velmi děkuji za tento seminář,který skvěle vedly paní Iva Hemská a Věra Turková!Jsem ráda ,že jsem se ho zúčastnila.Dozvěděla jsem se opravdu mnoho nových zajímavých informací týkajících se nejen zdraví a výživy.Paní Turkové děkuji nejen za reflexní terapii!!!Bylo to Skvělé! Kursy doporučuji všem! Velké poděkování ! Pěkné dny!

Poděkování.

(Ludmila Chvojková, 5. 4. 2013 16:31)

Velké poděkování paní Ivě Hemské!
Několikrát jsem navštívila její poradnu,absolvovala kinezku,užívala bachovky.Vše mohu velmi doporučit!Zcela se změnil můj život.Zlepšilo se mi zdraví,( jsem bez léků).Zlepšily se všechny vztahy,jak v soukromí,tak na pracovišti,lépe zvládám svou profesi.Paní Iva je vzácný ,laskavý,moudrý člověk,který opravdu lidem pomáhá. Otevřela mi oči,srdíčko,pomáhá najít cestu k sobě ,k ostatním lidem,zvládat těžké životní situace! Já tedy už svého učitele mám! Velmi ji také děkuji za zelené potraviny,bez kterých si dnes svůj život neumím přestavit! Děkuji a přeji Ať se dále vše daří !

reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Leona, 2. 3. 2013 18:41)

Dobrý večer, dnes jsem již podruhé absolvovala úžasnou reflexní terapii u Věrky Turkové a opět to byl nezapomenutelný zážitek :-) Doporučuji všem, kteří chtějí opravdu pro sebe a se sebou něco užitečného udělat, pochopit jak naše tělo funguje a jak mu co nejlépe pomoci, aby bylo v rovnováze. Za toto setkání mockrát děkuji Ivě Hemské. Iva je úžasný člověk, její poradnu jsem navštívila již několikrát a vždy mi pomohla vyřešit to, co mě trápilo (práce, emoce,rodinné vztahy...), Velké dík ji patří také za pomoc mým šestiletým dvojčatům :-)

Re: reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Iva, 3. 3. 2013 18:38)

Leu, děkuji za krásná slova.Je krásné být přítomna tvým životním "posunům".
Velký pozdrav posílám vašim úžasným klukům. Vždy jsem vděčná, když mi je omožněno pomoci dětičkám s jejich "trápeníčkem" :-))))

Re: Re: reflexka Věrka + kinezka Ivka

(Věruš, 3. 4. 2013 19:37)

Děkuji Vám všem za komentáře a hlavně za to, že jste se zůčastnili.
S Ivou se snažíme předat aspoň základy , jak se starat a postarat sám o sebe..
a o to přeci jde.
Přeji pěkné dny Věra Turková

Seminář Jak uzdravit sám sebe

(Jaroslav Rabas, 20. 3. 2013 16:40)

Krásný den,
sobotní seminář mi osobně dal velkou sílu do života. Iva a Věra vnáší lidem více radosti a rozzářený úsměv na tváři. Věřím, že každý z nás potřebuje odkrýt skutečnou tvář duše a těla a za pomocí Ivy a Věry se snažit o jejich očistu. Ivo, děkuji za duševní očistu. Věro, děkuji za reflexní terapii, která mi ukázala skutečnou pravdu o mém těle. Každému, kdo se sebou chce něco dělat, doporučuji tento seminář. Za sebe musím říci, že na tomto semináři jsem byl poprvé, ale ne naposled.
Dnes jsem dostal dost těžkou ránu po psychické stránce, nejsmutnější na tom je, že to bylo od blízké osoby. Snažím se to zpracovat a zachovat si radost a veselou mysl i nadále.
Moc vám děkuji
Jarda

Seminář:Jak uzdravit sám sebe 16.3.2013

(Petra Kosinová, 18. 3. 2013 15:38)

Hezké odpolko :-) díky sobotnímu semináři je můj život zase o něco srozumitelnější.Všechno se vším souvisí a je super,jak Iva a Věrka pomáhá lidem,kteří chtějí vnést více RADOSTI a POHODY do svých životů.Zajímavé a srozumitelné podání o tom,jak funguje a co potřebuje naše tělo,mysl a duše.Pro mě nové informace o správné výživě a reflexní terapii.Doporučuji všem :-)Holky jste úžasné,díky za informace a předávám dál...

reflex terapie

(Radek, 2. 3. 2013 18:50)

Všem doporučuji terapii od Věry Turkové doprovázenou velice srozumitelným výkladem, kterou jsem dnešního dne absolvoval v příjemném prostředí poradny Ivy Hemské.

Re: reflex terapie

(Iva, 3. 3. 2013 18:48)

Radku, jsem ráda, že jste se cítil v poradně příjemně.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 270510
Měsíc: 3258
Den: 145