Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledek po 1 terapii (numer. + Kin. One Brain + Bach. terapie)

(Jarda, 17. 4. 2016 9:22)

Dobrý den paní Ivo.
Moc Vám děkuji za páteční první terapii .
Jsem po noční a cítím zlepšení.
Už se nezadrhávám v řeči a řekl bych, že mi to i lépe myslí.
Byl jsem dost zapomnětlivý i to cítím lépe.
Akorát pořád chci, aby se všichni měli dobře a sebe neustále odsouvám až na druhou kolej.
Jsem zvědav, jak se budu dále vyvíjet a jak to bude trvat dlouho.
Zatím Vám moc děkuji, mějte se moc hezky a těším se na další terapii s pozdravem Jarda :-)

Re: Výsledek po 1 terapii (numer. + Kin. One Brain + Bach. terapie)

(("kde je láska, tam se zázraky dějí" Iva H., 20. 4. 2016 8:49)

Ahojda Jardo,
uvolnění po odblokování pozoruje člověk velice brzy. Přeji ti trpělivost při hledání sebe sama Vše je vývoj a pochopení sebe a života jako takového.

Reaguji na tvou větu : "Akorát pořád chci, aby se všichni měli dobře a sebe neustále odsouvám až na druhou kolej"

Nikdo, nikdy nesmí sám sebe odsouvat na vedlejší kolej. Napřed se musíš postarat sám o sebe, dát si svůj život do pořádku, dělat věci, které tě baví a tím pádem uzdravovat svou duši a své tělo ( to se týká i zapomnětlivosti, zadrhávání atd.).

Nemůžeme pracovat na druhém člověku, když on sám nechce. To tě stojí móóc energie s pochybným koncem.
Ano můžeš pomáhat druhým s jejich životy. Napřed se, ale ty sám musíš životem bavit, jinak by tě vše vysilovalo a zdravotní potíže by dlouho nečekaly..

Měj se krásně a těším se na naše další setkání. Iva Hemská

Už chápu.. :-)

(Jana, 2. 3. 2016 11:49)

Dobrý den Ivo,
už vím proč jste mi na zkonstatování mého stavu před prvním sezením : "zkusila jsem všechno a nic mi nepomohlo od problémů a bolestí, tak nevím zda s tím půjde něco udělat" , odpověděla : "Ještě jsi nevyzkoušela terapii pomocí Numerologie, Kineziologie One Brain, Bachovy terapie a produktů Lavylites"
Ještě jednou děkuji za VŠE! Jste člověk na správném místě!
Jana

děkujeme za holčičku

(Milena, 15. 9. 2015 11:13)

Dobrý den Ivo,
moc Vám děkuji za loňskou podporu při problému s otěhotněním, Lavyle produkty a pomoc s uvědoměním si a s vyladěním pár věcí. V mailu vám posílám pár fotek našeho novopečeného rozmnoženého rodinného štěstí, které vzápětí následovalo a v září se narodilo. :-)
Holčička se je zdravá, moc krásná a šikovná.
Děkujeme Vám a mějte se taky tak hezky jako my :-)

děkuji za snadnější kakání u mého malého miláčka :-)

(Eva, 25. 4. 2015 21:13)

Díky Vám se u našeho tříletého prcka zlepšilo chození na záchod. Dříve chodil na velkou jednou za 3-4dny.Po prvním sezení jednou za den, max za 2 dny. Určitě je to také díky úpravě stravy a jiných návyků, ale psychická stránka věci ( rodičů) je velice důležitá . . . moc děkuji

Velké díky

(Anna Vesna, 14. 12. 2014 1:46)

Před první návštěvou sem si myslela, že to bude nesmysl a tahni peněz z lidí,ale paní Hemska mi strašně pomohla.Moje psychické problémy z dětství jsou pryč.nikdy bych tomu nevěřila, že to ooravdu funguje.díky ní jsem překonala obrovský strach. Ještě jednou děkuji. Opravdu doporučuji všem

Re: Velké díky

(("kde je láska, tam se zázraky dějí" Iva H, 14. 12. 2014 13:27)

Ahoj Aničko, jsem ráda za Tvá upřimná slova.
Víte ono vše krásně za vás funguje... pokud se človíček rozhodne pro svůj posun v životě něco udělat, tak já tomu říkám "vyslat ZÁMĚR". BEZ ZÁMĚRU JE VAŠE CESTA BEZ CÍLE. Je to taková koupená jízdenka do vaší cílové stanice. No a pokud víte, kam jet chcete, tak po cestě potkáte plno zastávek s lidičkami, kteří vám ku prospěchu budou.
A já jsem pro tebe, Aničko, jednou zastávkou byla, kde jsi svou mysl vyčistit mohla..:-)))). Měj se krásně a užívej života - stojí za to....:-))). S láskou Iva H.

Re: Re: Velké díky

(anna , 26. 3. 2015 2:30)

Strasne si Vás vazim,ještě jednou moc děkuji moje úzkosti jsou pryc mějte se krasne

Děkuji...

(Milena, 8. 3. 2015 18:52)

Zdravím paní Ivo,
předem Vám děkuji za dosavadní pomoc. Byla jsem u Vás zatím na jedné návštěvě a můj obrat psychický je neuvěřitelný a těším se na druhou návštěvu. Milena

jenom zírám....

(marie, 24. 12. 2014 13:39)

Ivíku, děkuji za včerejší záchrannou akci s náplastí. Nalepila jsem, jak jsi poradila a Tomáš ráno, jak mávnutím kouzelného proutku bez jakýchkoli příznaků. Z ničeho nic ani kapka rýmy a to včera nestačil smrkat. Kašel včera extrémní a dnes jestli dvakrát zakašlal, tak je to hodně. Díky kouzelnice naše a v novém roce se těším na naše setkání. zajímá mě, co Tomíkovi tak rychle pomohlo.
Dík Marie

Náplasti jsou super - doporučuji...

(Simona, 21. 12. 2014 23:18)

Ahoj Ivo,
Zrovna jsem si náplast nalepila na oblast žaludku, protože celý den mám křeče a nevím z čeho. Mám ji asi necelou hodinku a křeče ustupují... Nechápu proč mě to nenapadlo dřív, takhle jsem se celý den trápila. :)
Barče jsem náplasti dala hned - na krční páteř a pak jsme střídaly buď čelo a nebo spánky a musím říct, že za těch necelých 14 dní si brala prášek na hlavu jenom jednou nebo dvakrát. Jak jsi říkala, funguje i na psychiku. Taky měla 2x školní turnaj v košíkové a když je měla naposledy vloni, tak jsem po dvou hodinách pro ni musela jet, protože ji při tom běhání chytla vždy migréna a to tak, že zvracela ještě na stadionu. A teď dva dny turnaje a super, bez problémů.
Takže ještě jednou moc díky za náplasti a informace.. :-)

Simona

Anetčina spokojenost

(zuzka, 30. 10. 2014 9:27)

Dobrý den paní Hemská,
Musím říct, že vámi namíchaná lahvička Bachoých esencí Anetce opravdu prospěla.Je vyrovnanější a řekla bych i sebevědomější. Čtení ve škole se zlepšilo, ani už nepláče, když se jí něco nedaří. Sama mi připomínala, že si má vzít kapky:-)
Říkala, že ty kapky jsou "fakt dobrý" .
Moc vám děkuji a budu ráda, když nám zase nějaké namícháte.
Děkuji Zuzka

Díky za pomoc

(Alena, 13. 10. 2014 11:24)

Dobrý den Ivo, Z Monička je vzorná školačka už druhý týden bez pláče.Byl pravda problém s užíváním Bachovek, Monča si myslela, že je to nějaká chemie tak jsem nepochodila,a kapala jí kapičky do každého pití na tajňačku. I já jsem se snažila být včas všude tam kde jsme se domluvily, aby se nesoustředila na strach ale na školičku a nové kamarády a je to všechno v pořádku. Škola jí baví ,učíme se každý den-jedou rychle, ani si nepamatuji, že bych se kdy s klukama učila, přinesli vše jen k podpisu a škola tehdy nevyžadovala žádnou mou energii :-)No doba je jiná :-)Tak moc děkuji za pomoc, jsem ráda že jste :-)A mějte krásné dny :-) Alena

SLUNCE V DUŠI

(ANDREA, 10. 10. 2014 12:25)

Ivo děkuji,
po návštěvě u tebe se opět cítím jako znovuzrozená a díky tobě zase sebejistá a vyrovnaná. Kdybych měla popsat jak moc pozitivně na mě návštěva u tebe zapůsobila, popsala bych spoustu stran. Našla jsem ale citát , který vše perfektně vystihne " ŠTĚSTÍ TVÉHO ŽIVOTA ZAVISÍ NA DRUHU TVÝCH MYŠLENEK " a já ti Ivo děkuji, že jsi mé myšlenky poslala tím šťastným směrem, ANDREA

Doporučuji Bachovu terapii, je skvělá..

(Alena, 27. 9. 2014 10:04)

Ivo, děkuji.U Haničky vidím pokrok hlavně v tom, že nám skoro vymizely scény, kdy ona se pro mě z nepochopitelného důvodu rozbrečí a dostane do stavu, kdy není schopna přestat. Kdybych to měla přirovnat na stupnici, tak jsme začínaly na 10 a teď jsme tak na 2. Dále se méně budí v noci, kdy taky se budila skoro každou noc s brekem, že chce čůrat a opět se dostala do stavu, kdy se nemohla uklidnit. Opět stupnice na začátku 10 teď 3. Polevilo i zlostné chování, kdy se začala vztekat kvůli maličkostem. Stupnice 9 teď 3. Novinkou je, že jsme konečně obě děti přesunuli do dětského pokoje, noci proběhly v klidu dokonce usnuly bez mojí přítomnosti. Ještě potřebuji zapracovat na její stydlivosti. Moc vám děkuji za pomoc, už jsem něvěděla kudy kam. Každému, kdo má starosti s dětmi Bachovu terapii doporučuji. Alena

poznání a uzdravení

(Věra Dostálová, 11. 9. 2014 13:50)

ahoj Ivuško, moc ti musím poděkovat za tvůj čas a návštěvu u tebe. Sice je to další měsíc pryč, ale stále se poznávám a přicházím na více a více věcí. Už jsem se nemohla na sebe dívat jak se neustále trápím a myslím jen negativně. Vše co při návštěvě u tebe říkáš má opravdu svůj smysl. A když máte podporu doma tak se cítí člověk ještě lépe a musí si uvědomit, že se nemůže zabývat jen sám sebou, ale postarat se i o rodinu a opětovat jim jejich lásku. Dávám si různé mety, které mne naplňují a dávají více síly.Slovo nic mě nebaví jsem zahodila pryč a zpátky se vracím do života a ty v tom máš také velkou zásluhu. Ještě jednou moc velké poděkování tobě a kineziologii. S pozdravem Věra

bachovy esence a nespavost miminka

(Iveta Förstlová, 15. 8. 2014 20:57)

Dobrý den paní Ivo, nikdy nezapomenu na Vaši pomoc a ochotu. Nevěřila bych, že Bachova esence může opravdu pomoc. Byla to pro nás poslední naděje, jak pomoci dceři. Od narození spala max šest hodin denně a když nespala, tak jen řvala a my nevěděli, jak ji pomoc. Sami jsme s manželem spali max tři hodiny denně. Bylo to vyčerpávající a ani nebyla síla radovat se z miminka. Stačil rozhovor s vámi a pár dní užívat esence a to, co nebylo dva měsíce reálné, se stalo během pár dnů. Dcera spí a to dokonce ve své postýlce. A ze řvoucího miminka je úžasný smíšek.
Moc vám děkuju za ochotu, milá slova a obrovskou pomoc.
Iveta F.

Re: bachovy esence a nespavost miminka

("kde je láska, tam se dějí zázraky" Iva H., 19. 8. 2014 10:36)

Ahoj Ivetko,
jsem ráda, že ve vaší rodině zavládl klid a harmonie. v tomto jsou Bachovy esence bezkonkurenční, jelikož mají pozitivní vliv na harmonii celé domácnosti ( i přesto, že je užívá jeden člen rodiny). Dětičky nám přes pláč, vztek atd. posílají vzkazy o své nespokojenosti ( a to vůbec neznamená, že se mu plně a s láskou rodiče nevěnují). Prostě mu něco vadí. A nesouhlasím s názorem některých rodičů : "Však on (ona) z toho vyroste." Ve své podstatě mají pravdu, opravdu z toho děti vyrostou, ale vše, co je emočně podbarvené a nezpracované se nám ukládá na buněčné úrovni těla. Pamatujte, že nic se nevymaže nebo zapomene, mozek je počítač a pěkně si ty bolístky uloží hluboko do svého archívu, který jednoho dne otevřít musí a oni nám "ty" nezpracované emoce život ztrpčovat mohou (nehledě na to, že se ukládají i na fyzickém těle ). Pro mne je k pochopení potřeb dítěte dostačující znalost data narození, proto mohu vhodnou harmonizační směs namíchat i přes mail nebo tel. rozhovor a zaslat poštou.A jelikož v poradně zjišťuji, jak žalostně málo toho víte o souvislostech mezi psychikou a fyzickým těle, tak od září 2014 opět pořádám semináře, kde se s tímto tématem budete seznamovat. A vím, že pokud se chce člověk uzdravovat, tak jsou tyto informace důležité.
Ivetko, přeji tobě a celé rodině, lásku a harmonii ve vašem každodenním žití.

S láskou Iva H.

Pomoc od tebe

(Katka, 8. 8. 2014 9:13)


Ahoj Ivanko,
musím konstatovat, že my moc pomohlo k tobě zajít. Po celkové terapii u tebe přicházím na spoustu věcí, které jsem předtím neviděla a možná ani nechtěla vidět. S tou závislostí na Adámkovi to jsi měla pravdu, protože dnes jsem první den sama s malým a říkám si, že to prostě sama musím dát a dávám. Vše je jen o pochodu myšlenek. Převracím myšlenky v pozitivní a konečně jsem začala vnímat víc věci a souvislostí. Jsem velmi ráda, že jsem u tebe byla a konečně ted o víkendu už začla zjišťovat, že jde nepřemýšlet jen o svých problémech. Přeji krásné dny. Děkuji Katka

Re: Pomoc od tebe

(("Zázraky se dějí tam, kde láska žije" Iva, 8. 8. 2014 12:23)

Ahoj Kačenko,
jsem ráda, že pocituješ svůj posun. V tvé zprávě je odpověď na otázku klientů „a jak poznám, že „to“ odblokování funguje?“ Jednoduše, v každodenním životě zjistíte, že vás nerozčilují věci, které vás dříve dostávali, že jste trpělivější a celkově si užíváte každého dne. Dokážete se povznést nad situace a lidi, kteří s vámi dříve cloumali …)). A pokud jste v přítomnosti spokojeni, tak se zákonitě zároveň musíte uzdravovat ze svých nemocí (jakýchkoli – krátkodobých i dlouhodobých, vážných i lehkých) - přestane vás bolet hlava, žaludek, srovná se vám zažívání...alergie, astma začnou ustupovat, záněty např. močáku se neopakují atd. (je toho spousty , co se upravovat začne ) a celkově stres lépe zvládáte. A pokud se váš zdravotní stav zastabilizuje, tak věřte, že nejvážnější choroby ve vašem životě místo pro sebe nenajdou - nebudou mít důvod -(rakovina, roztroušená skleróza, DNA,různá chronické onemocnění..atd)

S láskou Iva H. 

 


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Alternativní poradna

Iva Hemská
Sukova třída 1556
Pardubice

728944736

ivahkinez@seznam.czArchiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 270510
Měsíc: 3258
Den: 146